چی بچینیم؟ ترکیب رنگ اتاق خواب

پست شده در ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ | توسط لیدا هادی

0

راهنمای چینش و رنگ آمیزی اتاق خواب

هماهنگ بودن رنگ‌هایی در دکوراسیون یکی از اصولی است که در طراحی داخلی خانه‌های امروزی به آن دقت زیادی می‌شود. اما بیشتر ما این هماهنگ بودن رنگ‌ها را به عنوان یک دست بودن رنگ‌ها تلقی می‌کنیم و آن وقت در و دیوار خانه را از یک یا در ‌‌نهایت دو رنگ مشابه با هم می‌پوشانیم. برای همین است که خانه‌های خیلی از ما همیشه با یک رنگ شناخته می‌شوند. خانه فلان دوست یادآور رنگ سفید است و خانه آن یکی به رنگ قرمز. این مساله هماهنگ بودن رنگ‌ها و اشتباه یک دستی آنها، خودش را در فضای اتاق خواب بیشتر نشان می‌دهد، جایی که برای حفظ آرامش و سکون آن ما ناخودآگاه رنگ‌های همخوان و ملایم را انتخاب می‌کنیم. اگر بگوییم این یکی از بزرگ‌ترین خطاهای چیدمان و طراحی داخلی است قبول می‌کنید؟

ترکیب رنگ اتاق خواب چی؟

در نگاه طراحان داخلی هماهنگ بودن رنگ‌ها یعنی به کار بردن ترکیب رنگ‌های درست. خواه هر تعداد رنگی که باشد. نه استفاده از تک رنگ‌ها! با این اوصاف اگر هنوز برای شب عید و تغییر دکوراسیون اتاق خواب آستین بالا نزده‌اید و قصد خرید روتختی و پرده و باقی لوازم اتاق خواب را دارید، بد نیست به گالری ترکیب رنگ‌های پیشنهادی چی هم نگاهی بیندازید. ترکیب رنگ اتاق خواب با رنگ‌های مد سال ۲۰۱۶!

 

 

 

 

 

ایول!
17

Tags: , , ,


درباره نویسنده

لیدا هادی

آن ور آبی ها یک مثل معروف دارند که حتما شما هم شنیده اید: "Knowledge is power" (دانش قدرت است! ) می‌گویند فرانسیس بیکن فیلسوف به این جمله اعتقاد زیادی داشت و روز و شب این جمله ورد زبانش بود. باید بگویم من هم دلبسته این عبارت هستم. همین است که هم مطالب خواص مواد غذایی را دنبال می کنم ( از یک مهندس صنایع غذایی چه توقعی دارید؟!) و هم روش های چیدمان خانه را . هم از روانشناسی خوشم می آید و هم از اخبار روز. پایش بیفتد درباره فوتبال هم می نویسم ! پس اگر در هر گوشه از چی سراغی از من دیدید تعجب نکنید. من فقط عاشق بیشتر خواندنم و تقسیم دانسته‌هایم با شما!Back to Top ↑