چی ببینیم؟ f-copy copy

پست شده در ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ | توسط علی سیف الهی

0

در انتخابات احسان علیخانی شرکت کنید

احتمالا با دیدن احسان علیخانی در قاب تلویزیون از خودتان می‌پرسید: «ماه رمضان به همین زودی رسید؟» اما در جریان باشید که خیر! علیخانی به مناسبت نزدیک شدن به سال تحویل و عید به تلویزیون برگشته. با «سه ستاره» که قرار است بهترین‌های تلویزیون در هشت موضوع را با آرای شما انتخاب کند. پس بهتر است این شب‌ها گوشی به دست شوید و مثل هفتم اسفند، حماسه دیگری خلق کنید و در انتخابات «سه ستاره» شرکت کنید!

موضوع برنامه «سه ستاره» احسان علیخانی چیست؟

«سه ستاره» در واقع عنوان ویژه‌برنامه سال تحویل ۹۵ شبکه سه است که از اسفند ماه در هشت قسمت به تهیه کنندگی و اجرا احسان علیخانی روی آنتن رفته است. این برنامه در شب سال تحویل هم قرار است ۱۲ ساعت به صورت زنده از شبکه سوم پخش شود. احسان علیخانی سال پیش هم در برنامه «سه ستاره» برای سال تحویل ۹۳ بر‌ترین بازیگران، مجریان و برنامه‌های تلویزیونی شبکه سه را به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس این شبکه معرفی کرده بود. در سری جدید «سه ستاره» به انتخاب و بررسی برنامه‌های بر‌تر تلویزیون در سال ۹۴ در حوزه‌های مشخص شده پرداخته خواهد شد که در ‌‌نهایت برنامه‌ها و افرادی که از طرف مردم و کار‌شناسان به عنوان بر‌ترین انتخاب خواهند شد، در ویژه برنامه سال تحویل ۹۵ شبکه سه با اجرای احسان علیخانی حضور خواهند داشت.

 

«سه ستاره» بهترین‌های کدام حوزه‌ها را انتخاب می‌کند؟

کاندیداهایی که در هر مرحله از طریق مدیران هر شبکه به صورت فهرستی آماده شده و در اختیار داوران برنامه قرار گرفته، پس از انجام بحث‌های کار‌شناسی، این لیست‌ها برای بررسی آرای مردمی در اختیار مردم قرار گرفته است. مردم هم با ارسال نظراتشان به سامانه پیامکی برنامه نفرات برگزیده‌ را انتخاب می‌کنند و بر‌ترین‌ها در برنامه سال تحویل ۹۵ با جمع‌بندی پیامک‌های مردم به عنوان برگزیده معرفی و تندیسشان در حضور مهمانان مردمی که در استودیو حاضر هستند، اهدا خواهد شد.

۳__۱۰_۲۰۱۴۰۸۱۳_۱۲۲۷۵۲۴۵۷۱

برنامه «سه ستاره» در ۶ حوزه اصلی و ۲ حوزه جنبی به برترین‌های تلویزیون را معرفی و انتخاب می‌کند

 

بخش اصلی:

۱.بهترین مجری غیر ورزشی

۲. بهترین مجری و گزارشگر ورزشی؛ «برنامه‌های ورزش و سرگرمی»

۳. بهترین برنامه تلویزیونی؛ «گزارشگران برنامه‌ای»

۴. بهترین سریال؛ «مجموعه‌های داستانی و نمایشی»

۵. بهترین بازیگر مرد و زن

۶. بهترین تیتراژ و موسیقی

 

بخش جنبی:

۱. ورزشکاران بر‌تر زن

۲.ورزشکاران بر‌تر مرد

 

تا اینجا کاندیداها دو بخش معرفی شده‌اند:

کاندیداهای بخش مجریان تلویزیونی: رامبد جوان، محمدجعفر خسروی، میلاد دخانچی، نجم الدین شریعتی، علی ضیا، عادل فردوسی‌پور، داریوش فرضیایی و ندا ملکی

کاندیداهای بخش گزارشگر: عترت افشار، محسن حاجیلو، شاهین صمدپور، محمود کریمی، محمدحسین میثاقی و حامد میرزاپور

 

«سه ستاره» را چطوری ببینید؟

«سه ستاره» با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از شنبه ۱۵ اسفند ماه شروع شده و هرشب ساعت ۲۰ تا ۲۲ روی آنتن شبکه سه می‌رود. انتخابات برنامه پیامکی است که راهنمای شرکت در آن توسط یک مجری دیگر در برنامه توضیح داده می‌شود.

قسمت‌های پخش شده «سه ستاره» را در کانال این برنامه در «آپارات» ببینید.

ایول!
7

Tags: , , , ,


درباره نویسنده

علی سیف الهی

من قرار است لابه‌لای فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی، برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی و نمایش‌های تئاتر سرک بکشم و بهترین‌ها و جذاب‌ترین‌ها و بدترین‌های آنها را برای شما انتخاب کنم. قرار است پیشنهاد بدهم کدام فیلم و سریال و برنامه و نمایش را از دست ندهید و بهتر است قید کدام یکی از آنها را بزنید.Back to Top ↑