چی بپوشیم؟ خوش تیپ ترین نماینده مجلس

پست شده در ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ | توسط منصوره مصطفی‌زاده

9

خوش تیپ ترین نماینده مجلس چه کسی است؟

مجلس شورای اسلامی دویست و نود نفر نماینده دارد. همه این دویست و نود نفر هم برای خودشان در شهر و استان آدم‌های معروفی هستند (یا اقلا در لیست معروفی قرار گرفته‌اند!). اما از بین همه این افراد چه کسی بیشتر از همه به تیپ خودش اهمیت می‌دهد؟ خوش تیپ ترین نماینده مجلس چه کسی است؟

 

علی لاریجانی

با فاصله خیلی زیاد از همه نماینده‌های دیگر، علی لاریجانی عنوان خوش‌تیپ‌ترین نماینده (و حتی یکی از خوش‌تیپ‌ترین‌ها در کل مسئولان کشور) را از آنِ خود می‌کند.

 

مو و ریش علی لاریجانی مرتب است

خوش تیپ ترین نماینده مجلس

موها و ریش‌های آقای رئیس مجلس قبلی و فعلی (و شاید آینده) به جز این که رنگی خاص دارد، خیلی هم مرتب است. داشتن موهایی کمی مجعد می‌توانست بهانه خوبی باشد برای این که دائم موهایش وز کند و به هر سو برود. ولی لاریجانی با مرتب نگه داشتن موهایش از پیچ و تاب موها برای پوشاندن کم‌پشتی جلوی سر استفاده کرده. ریش و سبیل آقای لاریجانی هم تقریبا همیشه یک اندازه است و کاملا مرتب. سبیل‌های پرپشتش هیچ وقت روی لب‌هایش نمی‌آید و ریش‌هایش هم در اطراف یا زیر گردن ژولیده و نامرتب نیست. این، یکی از رمزهای مهم خوش‌تیپی لاریجانی است.

 

لباس‌های علی لاریجانی اندازه هستند

خوش تیپ ترین نماینده مجلس

اغلب نماینده‌ها کت و شلوار می‌پوشند و چون باید تمام روز آن را تحمل کنند، خیلی وقت‌ها آن را یکی دو سایز بزرگ‌تر می‌گیرند تا برای لم دادن و ولو شدن کف صحن مجلس اذیت‌شان نکند. آقای رئیس ولی نه کف صحن ولو می‌شود، نه کت و شلوار گشاد می‌پوشد. کت و شلوارهای لاریجانی کاملا فیت تن او هستند. با وجود شانه‌های افتاده‌اش، کت‌هایی را انتخاب می‌کند که صاف بایستند و قامت او را صاف‌تر نشان بدهند.

 

علی لاریجانی ترکیب رنگ‌ها را می‌شناسد

خوش تیپ ترین نماینده مجلس

یا لااقل کسی که لباس‌هایش را برایش ست می‌کند، آن را بلد است! او بیشتر اوقات کت و شلوار سرمه‌ای با پیراهن آبی خیلی روشن می‌پوشد و در شرایط کمی غیررسمی‌تر، ترکیب‌هایی از قهوه‌ای و کرم را به تن می‌کند. اولی بهترین انتخاب برای مراسم رسمی است و دومی به خاطر رنگ چشم‌ها و موها به او خیلی می‌آید.

 

علی لاریجانی صاف و خوش‌روست

Larijani Khande

این دو تا تاثیری معکوس هم دارند. لاریجانی خیلی صاف و شق و رق می‌ایستد و می‌نشیند و با همین روش ژست ریاست مجلس را نگه می‌دارد. با این حال صورتش اغلب بشّاش و همراه با لبخند است، و با این کار تصویر گرمی از خودش به جا می‌گذارد. این کار خیلی بهتر از آن است که به بهانه خاکی و صمیمی بودن، با کاپشن و کفش خاکی به ملاقات سران کشورهای دیگر برود.

 

 

ایول!
19

Tags: , , , , ,


درباره نویسنده

منصوره مصطفی‌زاده

لباس‌ها برایم مهم هستند. خط دوخت‌شان را می‌بینم. رنگ‌هایشان را حس می‌کنم. پارچه‌هایشان را از دور لمس می‌کنم. به آدم‌ها و لباس‌هایشان نگاه می‌کنم و می‌بینم اغلب اوقات آن چیزی نیستند که دوست داشته‌اند باشند. سعی‌شان را کرده‌اند؛ اما نه خودشان را می‌شناسند، نه لباس‌هایشان را. من دوست دارم این را یاد بگیریم: دیدن واقعیت خودمان را، شناختن جادوی لباس‌ها را، و انتخاب این که با چه جادویی می‌توانیم سیندرلای زندگی‌مان باشیم!Back to Top ↑