چی ببینیم؟ نمایش عروسکی تشپ کال

پست شده در ۹ اسفند ۱۳۹۴ | توسط مهدی ملکی‌فر

1

تشپ کال: یک نمایش عروسکی خوب

یکی از مشکلات بزرگ خانواده‌هایی که کودک خردسال دارند، این است که نمی‌توانند تفریح مشترکی با کودکشان پیدا کنند. نمایش‌های ویژه کودکان بعضی وقت‌ها آنقدر لوس و سطحی هستند که پدر و مادرها مجبورند به شکل دو نقطه خط 😐 از اول تا آخر نمایش بنشینند و لحظه‌شماری کنند تا نمایش تمام شود.

نمایش عروسکی تشپ کال

نمایش عروسکی تشپ کال

نمایش عروسکی تشپ کال، به کارگردانی مرجان پورغلامحسین از آن نمایش‌ها نیست که فقط کودک از آن لذت ببرد. در طول ۴۵ دقیقه اجرا، پدر و مادر و کودک همزمان از تئاتر لذت می‌برند. این نمایش بر اساس داستانی به همین نام، از رونالد دال ساخته شده و ماجرای دو همسایه به نام آقای هوپی و خانم سیلور است. آقای هوپی عاشق و شیفته خانم سیلور است و… اصلاً بقیه‌اش را خودتان ببینید. یکی از نکات دوست‌داشتنی این نمایش، ارتباط بازیگران صامت صحنه با عروسک‌هاست. حمید جبلی هم شب اول اجرای این نمایش حضور داشت و برای این تئاتر آرزوی موفقیت کرد. عوامل این نمایش این‌ها هستند:

کارگردان: مرجان پورغلامحسین

راوی: هرمز هدایت

طراح صحنه و عروسک: رودابه کاشانی

عروسک‌گردان‌ها: بیتا بهارلو، فاطمه پورهاشمی، رودابه کاشانی، گلنوش طاهری، مژگان حامدی و پیمان فاطمی

 

تشپ کال تا ۲۱ اسفندماه هر روز ساعت ۱۸ در سالن انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود. (با تماشاخانه ایرانشهر اشتباه نگیرید! سالن انتظامی طبقه سوم ساختمان خانه هنرمندان است)

قیمت بلیط این نمایش ۱۵ هزار تومان و مدت اجرا ۴۵ دقیقه است. بلیت این نمایش را می‌توانید از تیوال تهیه کنید. در پایان نمایش، می توانید با عروسک‌ها و عوامل صحنه عکس یادگاری بگیرید.

نمایش عروسکی تشپ کال نمایش عروسکی تشپ کال نمایش عروسکی تشپ کال نمایش عروسکی تشپ کال نمایش عروسکی تشپ کال

ایول!
3

Tags: , , , , , , ,


درباره نویسنده

مهدی ملکی‌فر

من عکاس و تصویربردار مجموعه چی هستم. این عکسهایی که ازرستورانها و خوراکیها و چیزهای دیگر میبینید، بیشترشان را من میگیرم. گاهی خودم هم ازتجربه‌هایم برایتان می‌نویسم. خصوصا اگرخوردنی باشد. راستی فیلم‌های آموزشی چی را هم کارگردانی می‌کنم. دراصل مهندسم و مشغول تحصیل در رشته مدیریت کسب وکار. اما کار مهمم این‌هاییست که گفتم!Back to Top ↑