چی ببینیم؟ Ey-Iran-Saraye-Omid-620x350-copy-copy copy

پست شده در ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ | توسط علی سیف الهی

0

جشنواره را با «کافه آپارات» دنبال کنید

جشنواره فیلم فجر یعنی متن و حواشی. متن‌ فیلم‌ها هستند و حواشی کارگردان‌ها و بازیگرها و آنهایی که به سینما ربط دارند. در روزهای برگزاری جشنواره حاشیه‌ها به اوج می‌رسد و همه دوست دارند درباره آنها بدانند. از لباس‌هایی که می‌پوشند تا حرف‌های آنها درباره فیلم‌هایشان. «کافه آپارات» همه این‌ها را رصد می‌کند و بهترین گزینه برای آنهایی است که می‌خواهند جشنواره را قدم به قدم دنبال کنند.


۳۸۲۴۵۷۴-۴۲۴۳-b--919966040

 

  • «کافه آپارات» چیست؟

یک برنامه اینترنتی. برنامه‌ای که حواشی و اخبار برنامه‌های جشنواره را روی کانال مخصوص جشنواره پوشش ویدئویی می‌دهد. برنامه‌ متنوع که «آپارات» در برج میلاد تولید می‌کند و روزانه مصاحبه‌های جذاب با بازیگران، کارگردان‌ها و دست‌اندرکاران جشنواره را روی کانال این سایت قرار می‌دهد. اجرای برنامه را هم احسان کرمی بر عهده دارد که اجرای او را در «رادیو هفت» و برنامه‌های شبکه سه دیده‌اید.

 

  • «کافه آپارات» چه برنامه‌های دیگری دارد؟

-آپارات برنامه دیگری با عنوان «فرش قرمز» دارد که «هومن گامنو»، خواننده «خندوانه» آن را اجرا می‌کند. او با زبانی طنز و اجرایی خاص، جشنواره را برای شما گزارش می‌کند.

-از دیگر برنامه‌هایی که آپارات برای جشنواره در نظر گرفته است، پوشش روزانه ویدیویی اخبار و رویدادهای جشنواره است. از متن تا حواشی. حتی درباره اینکه چه کسانی بهترین و بدترین لباس‌ها را در جشنواره پوشیده‌اند.

–کمپین مردمی «به یاد خسرو شکیبایی» هم برای مشارکت هرچه بیشتر مردم و علاقه‌مندان به فیلم و سینما کار خودش را از اول جشنواره شروع کرده است و می‌توانید با ارسال آثار خود در این کمپین شرکت کنید.

 

  • «کافه آپارات» را چطوری ببینید؟

این برنامه، همان‌طور که از اسمش پیداست، یکی از کانال‌های ویدئویی «آپارات» است. برای دیدن برنامه‌های «کافه آپارات» به اینجا سر بزنید.

 

  • ویدئوی گفت‌وگوی احسان کرمی با حامد بهداد در «کافه آپارات» را اینجا ببینید:

 

ایول!
2

Tags: , , , , , , ,


درباره نویسنده

علی سیف الهی

من قرار است لابه‌لای فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی، برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی و نمایش‌های تئاتر سرک بکشم و بهترین‌ها و جذاب‌ترین‌ها و بدترین‌های آنها را برای شما انتخاب کنم. قرار است پیشنهاد بدهم کدام فیلم و سریال و برنامه و نمایش را از دست ندهید و بهتر است قید کدام یکی از آنها را بزنید.Back to Top ↑