چی ببینیم؟ دایناسور خوب

پست شده در ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ | توسط حسین رحمانی

2

دایناسور خوب: انیمیشنی خوب از پیکسار برای تمام خانواده

نام فیلم: دایناسور خوب – The Good Dinosaur 2015

تولیدکننده: پیکسار

کارگردان:  پیتر سون

امتیاز فیلم در آی‌ا‌م‌دی‌بی: ۷

انیمیشن‌های پیکسار نه تنها در بین انیمیشن‌باز جایگاه خاصی دارد، بلکه مخاطبان عمومی سینما هم معمولا تلاش می‌کنند از دیدن تولیدهای این استودیو محبوب جا نمانند. «دایناسور خوب» آخرین انیمیشن به نمایش درآمده از گروه پیکسار است که در سال ۲۰۱۵ روی پرده رفت و امروز در بخش «چی ببینیم؟» سراغش رفته‌ایم.

 

دایناسور خوب چه کسانی را سرگرم می‌کند؟

انیمیشن بلند «دایناسور خوب» آن ویژگی‌های کلاسیک آثار پیکسار را ندارد، امّا به هر حال اثر تامّل برانگیزی است. این انیمیشن بلند می‌تواند هم برای کودکان و نوجوانان سرگرم‌کننده باشد، هم برای والدینی که همراه ایشان به تماشای فیلم می‌نشینند، جذّابیت داشته باشد.

هرچند به نظر بسیاری از صاحب‌نظران این انیمیشن فاقد آن غنا و عمقی است که باعث شد برخی از آثار قبلی پیکسار، مانند داستان اسباب‌بازی، شگفت‌انگیزان و وال ای، ماندگار شوند. در هر صورت بی‌نهایت بعید است که از تماشای فیلم ناامید شوید‍!

 

داستان از چه قرار است؟

داستان دایناسور خوب در واقع با این فرض شروع می‌شود که اگر انسان‌ها و دایناسورها به هم می‌خوردند، چه می‌شد. آغاز فیلم زمانی است که دایناسورها هنوز روی زمین هستند و ستاره‌ای که قرار است به زمین بخورد و نسل آن‌ها را نابود کند، از کنار زمین می‌گذرد و دایناسورها سال‌ها به خوبی و خوشی به زندگی‌شان ادامه می‌دهند تا زمانی که انسان‌ها سر و کله‌شان پیدا می‌شود. در طول این چند میلیون سال، دایناسورها هم پیشرفت کرده‌اند و می‌توانند مانند حیوانات خانگی و اهلی، با انسان‌ها زندگی کنند. با چنین چیدمانی است که این انیمیشن بلند آغاز می‌شود. اما روایت اصلی آن درباره‌ی ماجراهای دو کودک است که همراه دایناسورها می‌خواهند به خانه‌شان برگردند.

اجازه بدهید بیش از این داستان فیلم را لو ندهیم و باقی فیلم را با هم تماشا کنیم!

معرفی و دانلود دایناسور خوب

 

دایناسور خوب را از کجا دانلود کنیم؟

اگر دنبال لینک تورنت هستید، می‌توانید این انیمیشن بلند را از لینک زیر (با حجم نزدیک به ۳ گیگابایت) تورنت کنید:

https://kat.cr/the-good-dinosaur-2015-eng-hdrip-x264-ac3-gn2-t11899636.html

و اگر دنبال لینک مستقیم هستید:

دانلود دایناسور خوب با لینک مستقیم (۸۰۰ مگابایت)

دانلود دایناسور خوب با کیفیت ۱۰۸۰p و حجم ۱.۶ گیگابایت

انیمیشن‌های پیکسار

ایول!
6

Tags: , , ,


درباره نویسنده

حسین رحمانیBack to Top ↑