چی ببینیم؟ ۵

پست شده در ۵ بهمن ۱۳۹۴ | توسط علی سیف الهی

0

آرشیو تلویزیون را چطوری ببینیم؟

روزگاری آرشیو برنامه‌های تلویزیون را فقط «سروش رسانه» داست. فقط باید منتظر می‌ماندیم تا سریالی به «سروش رسانه» راه پیدا کند تا بتوانیم دوباره با آن سریال خاطره‌بازی کنیم. این موهبت فقط هم به سریال‌ها اختصاص داشت و شامل حال برنامه‌های تلویزیون نمی‌شد. بعد‌ها سایت‌ها، سریال‌ها را‌‌ همان لحظه‌ای که تمام می‌شد، روی سایت آپلود می‌کردند و به راحتی می‌شد آن‌ها را دانلود کرد. کم‌کم آرشیو برنامه‌های خاص مثل «نود» هم به آن‌ها اضافه شد اما هنوز برنامه‌های زیادی هستند که تصمیم می‌گیریم آن‌ها را دوباره ببینیم اما در دسترس نیستند. در این مواقع «تلوبیون» کلید همه نیازهای شماست. آرشیو آنلاینی با ۱۰۰ هزار برنامه!

 
 «تلوبیون» چیست؟
یک وب‌سایت. سایتی که امکان پخش زنده برنامه‌ها را دارد و آرشیوی است از برنامه‌های سازمان صدا و سیما.
عضویت در سایت «تلوبیون» کاملا رایگان است و می‌توانید با مراجعه به سایت تلوبیون روی گزینه عضویت رایگان بالای صفحه کلیک کنید. بعد اطلاعات خود را در فیلدهای فرم تکمیل کرده و به سیستم ارسال کنید. بعد لینک فعال‌سازی به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد و باید روی لینک فعالسازی ارسال شده کلیک کنید. حالا کاربر سایت تلوبیون شده‌اید. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شوید.

 
 «تلوبیون» چه ویژگی‌هایی دارد؟
۱-آرشیو برنامه‌ها به صورت هر ۳۰ دقیقه در قالب یک فایل قابل دانلود هست. همین‌طور امکان آرشیو به صورت دانلود یک برنامه کامل وجود دارد.
۲-امکان دیدن آرشیو ساعتی، محتوایی، الفبایی وشبکه‌ای وجود دارد که این نظم فوق‌العاده کار جست‌وجوی شما را راحت می‌کند.
۳-آرشیو‌ها به صورت فهرست تصویری هستند که همین ویژگی در جست‌وجوی شما موثر است.
۶-تلوبیون اپلیکیشن اندروید هم دارد. برای دانلود آن‌ها به اینجا سر بزنید.

net.telewebion9

چطوری از «تلوبیون» استفاده کنید؟
باید به نشانی www. telewebion. com سر بزنید. بعضی برنامه‌های تلوبیون رایگان هستند و بعضی برنامه‌ها نیاز به اشتراک دارند. می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید اشتراک در قسمت نوار بالایی سایت، طرح‌های اشتراکی یک ماهه، شش ماهه و یک ساله بخرید. مزایای استفاده از طرح‌های اشتراکی امکان دانلود و مشاهده همه برنامه‌های سایت تلوبیون روی کامپیو‌تر، تلفن همراه و تلویزیون هوشمند است.

ایول!
7

Tags: , , ,


درباره نویسنده

علی سیف الهی

من قرار است لابه‌لای فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی، برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی و نمایش‌های تئاتر سرک بکشم و بهترین‌ها و جذاب‌ترین‌ها و بدترین‌های آنها را برای شما انتخاب کنم. قرار است پیشنهاد بدهم کدام فیلم و سریال و برنامه و نمایش را از دست ندهید و بهتر است قید کدام یکی از آنها را بزنید.Back to Top ↑