چی بخریم؟ yalda 01

پست شده در ۲۹ آذر ۱۳۹۴ | توسط سيد‌ احمد واحدی

10

یلدا چی| جشنواره‌های یلدایی

یلدا یک بهانه است. یک بهانه برای دور هم جمع‌ شدن و قدر هم را بیشتر دانستن. یک بهانه برای مهربانی و مهرورزی و دوست‌داشتن. همین بهانه‌ها باعث شده که هر کسی در حد توانش به با شکوه برگزار شدن این آیین ایرانی کمک کند. بازارها و مراکز فروش محصولات مختلف هم از این قاعده مستثنی نیستند. جشنواره‌های تخفیف ویژه شب یلدا از جمله تلاش‌های گرامی‌داشت این شب طولانی عزیز است. در همین راستا سایت‌های فروش اینترنتی هم امسال جشنواره‌ شب یلدا دارند. با من همراه باشید تا ۳ سایت معتبر فروش اینترنتی که جشنواره فروش یلدا دارند را بشناسیم. مطمئنا برای خرید هدیه شب یلدا برای عزیرانتان به کارتان می‌آیند.

 

جشنواره‌ شب یلدا در دیجی کالا

الان دیگر کسی شک ندارد که بزرگ‌ترین سایت فروش اینترنتی ایران و به اذعان مدیرانش خاورمیانه و شمال آفریقا است. دیجی‌کالا اگر چه با کالای دیجیتال شروع کرد اما به مرور تبدیل شد به آمازون ایران و الان می‌شود هر چیزی را درش پیدا کرد. دیجی‌کالا که به برگزاری جشنواره‌های مختلف هم معروف است حالا با جشنواره یلدای شگفت انگیز ترکانده. دیجی کالا قرار است از ساعت ۱۰ صبح ۲۸ آذر تا ۳دی ماه رکورد بیشترین فروش اینترنتی در ایران را بشکند. در دیجی کالا در این مدت ۳ نوع آفر ویژه طراحی شده؛ اول فروش ۱۰محصول در هر دو ساعت با تخفیف استثنایی، دوم فروش ۵ محصول از گروه‌های مختلف در هر روز با تخفیف استثنایی‌تر و سوم صفحه ویژه دست‌چین یلدا. دست‌چین یلدای دیجی کالا شامل تمام وسایلی‌است که برای برگزاری مراسم شب یلدا به کار می‌آید. پیش‌نهاد من این است که وقت‌تان را بیشتر از این هدر ندهید. خودتان بروید و به دنیای شگفت انگیز این روزهای دیجی‌کالا سلام کنید.

yalda 03

بامیلو

بامیلو هم از جمله سایت‌های مطمئن و پرمخاطب فروش اینترنتی ایران است. این سایت از حدود دو هفته قبل با ادغام سایت موزاندو در آن از قدرت و تنوع محصول بیشتری برخوردار است. بامیلو هم در جشنواره شب یلدای خود همه گروه‌های محصولات را با تخفیف تا ۸۰ درصد عرضه می‌کند. به علاوه این، بامیلو ۳ سفر خاطره انگیز و ۴۰ هدیه جذاب هم به قید قرعه به خریداران یلدا می‌دهد. در آخر هم قول داده یک یادگاری غافلگیر‌کننده هم موقع تحویل خرید به مشتریانش بدهد. این یعنی سورپرایز واقعی. بروید و بامیلو را ببینید و به جایزه‌تان فکر کنید.

yalda 01

خانومی

خانومی سایت فروش اینترنتی ویژه محصولات آرایشی و بهداشتی و زیبایی است. این سایت در مدت کوتاه آغاز فعالیتش جای خود را به خوبی میان مردم باز کرده. خانومی بهترین و با کیفیت‌ترین لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی را با برند اصلی عرضه می‌کند. از نکات جالب در مورد خانومی تخفیف‌های تقریبا همیشگی این سایت است؛ تخفیف‌هایی که هم روزانه و هم به مناسبت‌های مختلف به طرفدارانش می‌دهد. در جشنواره یلدا، خانومی به مشتریانش تا ۵۰ درصد تخفیف می‌دهد. اگر خانم هستید و لوازم آرایشی می‌خواهید از این فرصت استفاده کنید. اگر هم آقا هستید و می خواهید برای همسرتان کادوی یلدا بگیرید چه چیزی بهتر از خرید بهترین‌ها با تخفیف‌های عالی. پس بشتابید که غفلت موجب پشیمانی است.

yalda 02

 

اگر این مطلب برای یک خرید خوب یلدایی کمکتان کرد این ایول پایین را بزنید.

گرمای یلدا مبارکتان و آرامشش نوش جانتان.

 

 

ایول!
19

Tags: , , , , , , , , , , ,


درباره نویسنده

سيد‌ احمد واحدی

«خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.» لابد این جمله را از زبان خیلی‌ها شنیدید. احتمالا حال خود شما هم با خرید‌کردن خوب می‌شود. خب، اینجا قرار است پاتوق کسانی باشد که خرید‌کردن را دوست دارند و علاوه بر رفع نیازشان از آن لذت می‌برند. من به کمک پیشنهادها و نظرات شما بهترین تجربه‌های خرید را با دوستان "چی" درمیان می‌گذارم؛ تجربه‌هایی که قول می‌دهم بهترین‌ها باشند و تجربه‌شان سرحالتان کند. راستی، من سید‌احمد واحدی هستم. روزنامه نگارم و زیاد خرید می‌کنم چون خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.Back to Top ↑