چی بپوشیم؟

پست شده در ۲۸ آذر ۱۳۹۴ | توسط منصوره مصطفی‌زاده

0

ملزومات یلدایی چی بپوشیم؟

بعضی وقت‌ها هست که برایش لازم نیست لباس خاصی داشته باشیم، اما می‌شود با چند جور ملزومات (اکسسوری) چهره تازه‌ای درست کرد.

چی‌ی‌ی به شما چند گالری در فضای مجازی را پیشنهاد می‌دهد که می‌توانید دستبند، گردنبند، یا گوشواره‌های با طرح انار بخرید. چیزی که بیشتر از همه آدم را یاد یلدا می‌اندازد! (البته هندوانه هم بودها، ولی خب هنوز کسی گردنبند با طرح هندوانه طراحی نکرده!)

 

گالری سینز / آویز دستبند و ساعت اناری

جنس کارها از استیل است. هم ظرافت طلا را دارد، هم قیمتش پایین است. این آویز کوچک ۲۸هزار تومن قیمت دارد که ۲۰درصد هم تخفیف یلدایی بهش می‌خورد.

photo_2015-12-19_18-24-46

https://www.instagram.com/sinz_gallery/

 

گالری سین / آویزهای یلدایی

photo_2015-12-19_18-24-59

آویز نقره کتیبه و انار با زنجیر ۴۰      سانتی یا گوشواره‌های تابه‌تای اناری جان می‌دهند برای یلدا. گوشواره‌ها ۳۲هزار تومان هستند. ضمنا به مناسبت یلدا، ۱۵درصد هم تخفیف دارید.

photo_2015-12-19_18-24-55

photo_2015-12-19_18-24-50

https://www.instagram.com/siin.jewelry/

 

گالری بهشت / انارگل

میله‌های قرمز انار که از انار نقره‌ای بیرون زده، برای یک آویز واقعا زیبا هستند. مدل‌های دارای قاب‌آویزش هم هست با انارهای کوچولو.

nar2

https://www.instagram.com/behesht.jewelry/

 

گالری زاموس / انار دانه شده

این یکی انار دانه‌های دلش پیداست! نگین‌های قرمز روی طلا فوق‌العاده شده‌اند. البته که قیمتش هم به واسطه طلا بودنش بیشتر از گزینه‌های قبلی است.

nar1

این مدل، گوشواره و انگشترش هم قابل سفارش دادن است.

۱۱۲۵۹۱۱۳_۶۸۳۱۹۸۵۴۵۱۵۸۵۰۳_۲۶۰۴۹۸۹۸۱_n

https://www.instagram.com/zamosdesign/

 

 

ایول!
6

Tags: , , ,


درباره نویسنده

منصوره مصطفی‌زاده

لباس‌ها برایم مهم هستند. خط دوخت‌شان را می‌بینم. رنگ‌هایشان را حس می‌کنم. پارچه‌هایشان را از دور لمس می‌کنم. به آدم‌ها و لباس‌هایشان نگاه می‌کنم و می‌بینم اغلب اوقات آن چیزی نیستند که دوست داشته‌اند باشند. سعی‌شان را کرده‌اند؛ اما نه خودشان را می‌شناسند، نه لباس‌هایشان را. من دوست دارم این را یاد بگیریم: دیدن واقعیت خودمان را، شناختن جادوی لباس‌ها را، و انتخاب این که با چه جادویی می‌توانیم سیندرلای زندگی‌مان باشیم!Back to Top ↑