چی بخریم؟ palladium

پست شده در ۱۸ آذر ۱۳۹۴ | توسط سيد‌ احمد واحدی

4

#پاساژ‌گردی | پالادیوم مال

چه کسی گفته که همیشه رفتن به مراکز خرید به خرید کردن منجر می‌شود؟ پاساژ‌گردی به خودی خود برای خیلی‌ها یک نوع تفریح تلقی می‌شود. تفریحی که شاید به خرید منجر شود و شاید هم نه. اگر شما هم دوست دارید هرازگاهی سری به پاساژها و مراکز خرید تهران بزنید و درکنار خرید و دیدار و گشت‌و‌گذار حال و هوایی هم عوض کنید مطالب پاساژ‌گردی چی را دنبال کنید. امروز با هم سری به مرکز خرید پالادیوم می‌زنیم.

 

پالادیوم؟

مرکز خرید پالادیوم یا پالادیوم مال یکی از جدید‌ترین مراکز خرید تهران است. این مرکز خرید که هزار و یک جور کارکرد مختلف دیگر غیر از خرید برای خودش دست و پا کرده در منطقه بالا شهری زعفرانیه تهران قرار دارد. این مجتمع در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰متر مربع با زیربنایی به مساحت ۱۰۰۰۰۰متر مربع با ۱۳ طبقه در ضلع جنوبی، ۱۱ طبقه در ضلع شمالی و ۶ طبقه زیر همکف ساخته شده‌است. پالادیوم ۱۵۰واحد اداری، ۱۲۰ فروشگاه و واحد خدماتی، سالن ورزشی ۲۰۰۰متری و ۱۰۰۰پارکینگ دارد.

 

ویژگی‌های خاص

شاید مهم‌ترین ویژگی پالادیوم لوکس بودن آن است. علاوه بر فضای داخلی و نورپردازی و مبلمان لوکس و استفاده از بهترین لوازم ساختمانی و تاسیساتی برای ساخت یک مجتمع، تیپ فروشگاه‌های آن نیز به این ویژگی مهم پالادیوم دامن می‌زند. ویژگی مهم دیگر این مرکز، استقرار واحد‌های مختلف خدماتی است. در واقع پالادیوم فقط یک مرکز خرید لباس و جواهرات و کیف و کفش نیست. در پالادیوم بسیاری از نیازهای ساکنین منطقه و خریداران دیگر برطرف می‌شود.

 

پالادیوم گردی

برای گردش در پالادیوم زمان زیادی می‌خواهید. درست است که وارد یک مرکز خرید شده‌اید و اگر هم نخواهید چیزی بخرید سرسری از جلوی مغازه‌ها رد می‌شوید، اما اینجا فروشگاه‌هایی هستند که وقتتان را می‌بلعند. یکی از این‌ها سوپرمارکت بزرگ ۲۵۰۰متر مربعی طبقه همکف پالادیوم است. در این سوپرمارکت همه نیازهای سوپری و حتی میوه‌ای! خریداران برطرف می‌شود. در کنار سوپرمارکت یک شیرینی‌فروشی خاص هم هست که دیدن شیرینی‌های خوشمزه‌اش دهان آدم را آب می‌اندازد. از این‌ها که بگذرید مطمئنا نمی‌توانید از وقت گذراندن توی حدود ۲۰ رستوران فودکورت ۴۰۰۰ متر مربعی پالادیوم بگذرید. علاوه بر سالن فودکورت، می‌توانید در ۳ رستوران دیژون، اسپیو و پستو در طبقه چهارم و ۳ کافه ویونا، رییس و لیبرو یک توقف کوتاه کنید و به خودتان حالی بدهید. وقتی که حسابی سیر شدید یک سر هم به بوک‌لند پالادیوم بزنید. این یک سر البته به خاطر جذابیت‌های این کتاب‌فروشی متفاوت پالادیوم ممکن است یکی دو ساعت طول بکشد. در این مدت می‌توانید بچه‌هایتان را به محل بازی کودکان بفرستید تا حسابی بهشان خوش بگذرد. در پالادیوم غیر از مغازه‌های مختلف و غیر از مواردی که در بالا گفتم این مراکز خدماتی- فروشگاهی هم وجود دارند: فروشگاه بزرگ موبایل و کامپیوتر، خشک‌شویی، آرایشگاه زنانه و مردانه، آژانس مسافرتی، بانک، خیاطی، داروخانه، گل‌فروشی و یک سالن ورزشی و استخر فوق‌العاده با دیدگاه پانارومای تهران که خودش دنیایی است. بیشتر از اینش را خودتان بروید و ببینید.

 

چطور برویم؟

پالادیوم در منطقه زعفرانیه تهران و در خیابان مقدس اردبیلی است و دو مسیر دسترسی اصلی دارد. اول از خیابان ولی‌عصر به سمت زعفرانیه و دوم اتوبان چمران، خیابان یمن. از هر دو طرف که وارد خیابان مقدس اردبیلی بشوید تقریبا وسط‌های خیابان و نبش خیابان عروضی فقط یک مجتمع زیبا دیده می‌شود که آن پالادیوم است. از داخل همین خیابان هم به سمت پارکینگ می‌روید و مطمئنا با وجود ۱۰۰۰ پارکینگ مجتمع دغدغه جای پارک ندارید ( البته پارکینگ پالادیوم هم مثل بقیه چیزهایش گران است). این هم موقعیت پالادیوم روی نقشه:

palladium map

ساعت کاری

در پالادیوم ساعت کاری سوپر مارکت ۹ تا ۲۳، رستوران‌ها ۱۱ تا ۲۳، فروشگاه‌ها ۱۰ تا ۲۲ و ساعت کاری باشگاه ورزشی برای خانم‌ها ۹ تا ۱۵ و برای آقایان ۱۵ تا ۲۳ است.

تیزر معرفی پالادیوم در آپارات را اینجا ببینید و اگر از پالادیوم و این مطلب خوشتان آمد ایول این پایین را بکوبید!

 

ایول!
253

Tags: , , , , , , , , , , ,


درباره نویسنده

سيد‌ احمد واحدی

«خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.» لابد این جمله را از زبان خیلی‌ها شنیدید. احتمالا حال خود شما هم با خرید‌کردن خوب می‌شود. خب، اینجا قرار است پاتوق کسانی باشد که خرید‌کردن را دوست دارند و علاوه بر رفع نیازشان از آن لذت می‌برند. من به کمک پیشنهادها و نظرات شما بهترین تجربه‌های خرید را با دوستان "چی" درمیان می‌گذارم؛ تجربه‌هایی که قول می‌دهم بهترین‌ها باشند و تجربه‌شان سرحالتان کند. راستی، من سید‌احمد واحدی هستم. روزنامه نگارم و زیاد خرید می‌کنم چون خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.Back to Top ↑