چی ببینیم؟ hoteltrans20002

پست شده در ۱۰ آذر ۱۳۹۴ | توسط بهزاد یوسفی

0

هتل ترانسیلوانیا ۲: برای انیمیشن‌بازهای علاقمند به خلّاقیت‌های گرافیکی

نام فیلم: هتل ترانسیلوانیا ۲ (۲۰۱۵)

کارگردان: گِندی تارتاکوفسکی

فیلم‌نامه: رابرت اسمیگل و آدام سندلر

امتیاز در آی‌ام‌دی‌بی: ۷٫۰

انیمیشن‌های بلند این سال‌ها دو حالت دارند: یا تکراری‌اند و خسته‌کننده و باید از تصویرها، شخصیت‌ها، موسیقی و چیزهایی از این قبیل لذّت ببریم یا این‌که ناباورانه خوب از آب در می‌آیند و مانند فیلم‌های موفّق دیگر به شماره‌ی دو و سه می‌رسند. داستانِ انیمیشن هتل ترانسیلوانیا از دسته‌ی اوّل بود، خلّاقیت سازنده‌ی آن، یعنی گِندی تارتاکوفسکی، آن را نجات داد و امسال دومین قسمت آن ساخته و پخش شد. امروز در بخش «چی ببینیم» سراغ این انیمیشن رفته‌ایم.

داستان انیمیشن کمدیِ هتل ترانسیلوانیا، درباره‌ی صاحبِ هتلی است به همین نام که یک مشکل کوچک دارد: دراکولا است! آن هم یک دراکولای واقعی. مهمانان هتل هم البتّه آدم‌های معمولی نیستند و هیولاهای سراسر جهان برای گذراندن تعطیلات‌شان، در این هتل پنج ستاره اقامت می‌کنند. خودتان تصوّر کنید چنین وضعیتی چقدر می‌تواند جذّاب باشد!

هتل ترانسیلوانیای اوّل درباره‌ی جشن تولّدِ دخترِ دراکولای صاحب‌هتل و ماجرای عاشقانه‌ی او با جوانی معمولی است و هتل ترانسیلوانیایِ دوم، ادامه‌ی همین داستان به حساب می‌آید. در دومی، میویس، دخترِ دراکولا، و آن جوانِ ظاهراً خوش‌‌اقبال، به هم رسیده‌اند و خانواده تشکیل داده‌اند و اکنون نگرانِ تربیتِ فرزندانشان در هتلی هستند که پاتوقِ غول‌هایِ بیابانی و غیربیابانی است.

قسمت دوم هتل ترانسیلوانیا هم فیلم‌نامه‌ای معمولی و تکراری دارد که ممکن است حوصله‌تان را سر ببرد، امّا سازنده‌ی این یکی هم تارتاکوفسکی است و می‌توانیم به جلوه‌های تصویریِ متفاوت و جذّاب آن دل بدهیم. اگر دنبال فیلمنامه‌ی دقیق و خوب هستید، سراغ این انیمیشن نیایید و اینساید آوت را یک بار دیگر ببینید، امّا اگر کارهای تارتاکوفسکی را دنبال می‌کنید، از دستش ندهید. تارتاکوفسکی هم‌اکنون روی انیمیشن دیگری به نام «می‌توانی تصوّر کنی؟» برای سونی پیکچرز است.

 

از کجا دانلود کنیم؟

هتل ترانسیلوانیا (۲۰۱۲) را از لینک زیر تورنت کنید (حجم ۱٫۳ گیگابایت و کیفیت ۱۰۸۰p):

https://kat.cr/hotel-transylvania-2012-480p-webrip-xvid-ac3-ptpower-t6967099.html

 

هتل ترانسیلوانیا ۲ (۲۰۱۵) را می‌توانید از لینک زیر تورنت کنید (حجم ۴٫۴ گیگابایت و کیفیت ۱۰۸۰p):

https://kat.cr/hotel-transylvania-2-2015-1080p-webrip-x264-aac-2-0-fgt-t11675270.html

 

تورنت چیست؟

اگر اولین بار است که می‌خواهید با استفاده از تورنت فیلم دانلود کنید، مطلب ما را درباره‌ی تورنت بخوانید.

ایول!
7

Tags: , ,


درباره نویسنده

بهزاد یوسفی

براساس آمار و ارقامی که سایت chartsbin ارائه داده سالیانه حدود 6300 فیلم بلند تولید می‌شود. البته این برای بدنه اصلی سینمای کشورهاست. یعنی حساب فیلم‌های مستقل، فیلم‌های کوتاه و فیلم‌های بدون شناسنامه‌ای که تولید می‌شوند به کنار. به این عدد جادویی حالا سریال و تئاتر و بقیه محصولات تصویری هم اضافه کنید تا متوجه شوید با چه پدیده عجیبی روبرو هستید و چه حق انتخاب گسترده‌ای دارید. من بهزاد یوسفی به کمک حسین رحمانی و علی سیف‌الهی اینجاییم تا وقت‌تان کمتر پی سرچ و جستجوهای زیاد تلف شود و وقتی نیاز دارید خودتان را با یک چیز تصویری سرگرم کنید مانند یک پیشخدمت خوب خوراک مورد نیازتان را پیش روی‌تان قرار دهیم.Back to Top ↑