چی بخریم؟ atre sib

پست شده در ۱۵ مهر ۱۳۹۴ | توسط سيد‌ احمد واحدی

0

خرید لوازم مجالس عزاداری

باز محرم نزدیک است و از چند روز دیگر خیمه‌های عزای سید‌الشهدا(ع) در همه کوچه‌ها و خیابان‌ها برپا می‌شود. مجالس روضه امام حسین(ع) شاید از معدود مراسمی باشد که هرکسی به وسع جانی و مالی خودش به آن کمک می‌کند. از طرفی همیشه صاحبان مجلس روضه شهیدان کربلا تمام تلاششان را می‌کنند که در میزبانی از عزاداران امام سنگ تمام بگذارند.

برای برگزاری مراسم عزای محرم و صفر هم مانند سایر مراسم عمومی، لوازم مختلفی مورد نیاز است؛ از پرچم و پارچه‌های سیاه پوش‌کردن گرفته تا استکان و قندان و لوازم پذیرایی. به دلیل تنوع و حجم بالای این نیاز مجالس حسینی، شهرداری تهران چند سالی‌است در تهیه اقلام مورد نیاز هیات‌های عزارداری به آنان کمک می‌کند. امسال هم نمایشگاه فرهنگی‌ سیزده ساله عطر سیب همه احتیاجات تجهیز مساجد و هیات‌ها را در یک محل و با بهترین قیمت برایشان آماده کرده‌است.

عطر سیب چه خدماتی ارائه می‌کند؟

نمایشگاه عطر سیب قرار است به حدود ۳۵۰۰ مسجد و حسینیه، ۱۱۰۰۰ هیات مستمر و موردی، ۲۰۰۰ هیات دانشجویی و دانش‌آموزی،‌۳۵۴ سرای محله، ۵۰۰۰ تکیه و مرکز مذهبی در جهت برآورده‌شدن نیازهای برپایی مجالسشان کمک کند. کمک عطر سیب به دو صورت انجام می‌شود؛ اول اختصاص بن خرید ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی به هیات‌ها و دوم تجمیع و فروش همه اقلام مورد نیاز هیات‌ها در یک محل به قیمت خرید.

چه چیزهایی در عطر سیب فروخته می‌شود؟

نمایشگاه امسال عطر سیب در یک فضای ۱۲هزار متر مربعی و ۹ سالن بزرگ و در قالب ۹۰ غرفه، ۱۰هزار کالای مورد نیاز هیات‌ها را برایشان فراهم کرده‌است. این اقلام که عمده‌شان محصولات شرکت‌های دانش بنیان داخلی و تولیدات نخبگان هستند شامل لوازم فرهنگی و تبلیغی، مواد غذایی، محصولات برقی و الکترونیک، تجهیزات صوتی و تجهیزات آشپزخانه می‌شوند. در این نمایشگاه که تامین بسیاری از اقلامش به عهده شرکت شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار بوده‌است کالاهای بسیاری با قیمت خرید و یا با تخفیف به مبلغ ۳۵ تا ۴۰دصد به فروش می‌رسند.

عطر سیب به چه کسانی خدمات می دهد؟

همه هیات‌ها و تکایا و مساجد می‌توانند از خدمات بن خرید و تخفیف‌های ویژه نمایشگاه عطر سیب استفاده کنند. نماینده هیات یا مسجد و تکیه می‌تواند با در دست داشتن مدارکی که اینجا نوشته به نمایشگاه برود و از خدمات عطر سیب استفاده کند. به علاوه امسال در نمایشگاه برنامه‌های جانبی دیگری تدارک دیده شده که به درد خیلی از خانواده‌ها هم می‌خورد. برپایی حسنیه شهدای کربلا، اجرای تعزیه و شبیه خوانی، نواختن سنج و دمام، تولید آثار نقاشی و خطاطی توسط هنرمندان، برپایی خیمه‌گاه فرهنگی عاشوراییان، برپایی غرفه حجاب و عفاف و نمایشگاه الفبای فرهنگ با محوریت سخنان رهبر از جمله برنامه‌های جانبی عطر سیب برای خانواده‌های تهرانی است.

نمایشگاه کی و کجاست؟

سیزدهمین نمایشگاه عطر سیب از ۱۲ مهر آغاز شده و تا ۲۲ مهر ادامه دارد. این نمایشگاه با توجه به وسعتش در بوستان بزرگ ولایت برگزار می‌شود. عطر سیب در طول ده روز فعالیتش از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر به مراجعان خدمات می‌دهد. برای دیدن تصاویر نمایشگاه و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر یک سری به سایت نمایشگاه عطر سیب ۱۳۹۴ بزنید.

راستی عطر سیب یک مسابقه عکاسی هم گذاشته که در همین سایت اطلاعاتش هست. عکس‌های این مسابقه را هم می‌توانید در اینستاگرام عطر سیب ببینید.

 

poster-namayeshghah1394-50.70

 

ایول!
0

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,


درباره نویسنده

سيد‌ احمد واحدی

«خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.» لابد این جمله را از زبان خیلی‌ها شنیدید. احتمالا حال خود شما هم با خرید‌کردن خوب می‌شود. خب، اینجا قرار است پاتوق کسانی باشد که خرید‌کردن را دوست دارند و علاوه بر رفع نیازشان از آن لذت می‌برند. من به کمک پیشنهادها و نظرات شما بهترین تجربه‌های خرید را با دوستان "چی" درمیان می‌گذارم؛ تجربه‌هایی که قول می‌دهم بهترین‌ها باشند و تجربه‌شان سرحالتان کند. راستی، من سید‌احمد واحدی هستم. روزنامه نگارم و زیاد خرید می‌کنم چون خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.Back to Top ↑