چی بخریم؟ chi jlt 09

پست شده در ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ | توسط سيد‌ احمد واحدی

0

خرید خوب مدرسه

فقط چند روز دیگر به پایان تعطیلات تابستانی باقی‌مانده و بقول معروف باز دارد بوی ماه مدرسه می‌آید. این بو زمان ما که بوی خوشایندی نبود اما انگار حالا قضیه فرق کرده. بچه‌های الان جوری می‌روند مدرسه که ما قدیم‌ها خوابش را هم نمی‌دیدیم. این را می‌شود از تنوع رنگ و مدل و جنس و برند لوازمی که این روزها در بازار عرضه می‌شود فهمید. حالا اگر هنوز فرصت نکردید نوشت‌افزار و لوازم‌ مدرسه فرزندتان را بخرید می‌شود گفت خوش به حالتان شده چون این روزها جشنواره‌های فروش لوازم التحریر حسابی داغ داغند.

 

اگر می‌خواهید حضوری بروید…

اگر وقت کافی دارید و می‌خواهید هرچیزی را با چشم ببینید و با دست لمس کنید، فروشگاه شهروند با جشنواره شکوفه‌های مهرش جای خوبی برای رفتن است. این جشنواره از ۵ شهریور شروع شده و تا ۱۵ مهر ادامه دارد. شهروند در این جشنواره برای لوازم مدرسه و حتی بعضی خوار و بار مورد نیاز خانواده‌ها تا ۴۰درصد تخفیف داده. به علاوه تنوع محصولات جشنواره شهروند خیلی زیاد است و به درد همه سلیقه‌ها می‌خورد. در کنار این جشنواره نمایشگاه باز باران که توی همین سایت چی درباره‌اش نوشتیم هم برقرار است. تنوع محصولات در این دو جشنواره و نمایشگاه ( مخصوصا در شعبه مرکزی شهروند یعنی بیهقی) به قدری است که مطمئنا دست خالی برنمی‌گردید. در جشنواره شهروند کوله پشتی از ۲۰۰۰۰تومان، دفتر از ۲۵۰۰تومان، مداد از ۴۰۰تومان، خودکار از ۶۰۰تومان، پاک کن از ۷۰۰تومان، مداد تراش از ۴۵۰تومان، جامدادی از ۹۰۰۰تومان، مداد رنگی از ۸۰۰۰تومان و خط کش و نقاله و پرگار از ۴۵۰۰تومان به فروش می‌رسد.

 

اگر دوست دارید اینترنتی خرید کنید…

اگر وقت ندارید و به خرید‌های اینترنتی عادت و اعتماد دارید لازم نیست زحمت بکشید و وقت کمتان را توی ترافیک هدر بدهید. خوشبختانه چند سایت معروف فروش اینترنتی هم جشنواره نوشت افزار مهرماه گذاشته‌اند.

* فروشگاه مجازی شهروند کلیه اقلامی که توی فروشگاه‌های حقیقی شهروند هست را به صورت اینترنتی می‌فروشد.

* فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا هم جشنواره بازگشت به مدرسه‌اش را تمدید کرده و در آن به خریداران تا ۵۰درصد تخفیف می‌دهد.

* بازار اینترنتی موزاندو در جشنواره زنگ مدرسه تا ۹۰درصد تخفیف برای محصولاتش گذاشته.

* جشنواره بازگشت به مدرسه سایت چاره هم تا اول مهر برقرار است و تا۵۰درصد تخفیف دارد.

* فروشگاه اینترنتی بامیلو هم با ۷۰درصد تخفیف در جشنواره بوی ماه مهر منتظر کلیک‌های خریداران است.

 

 

 

ایول!
4

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,


درباره نویسنده

سيد‌ احمد واحدی

«خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.» لابد این جمله را از زبان خیلی‌ها شنیدید. احتمالا حال خود شما هم با خرید‌کردن خوب می‌شود. خب، اینجا قرار است پاتوق کسانی باشد که خرید‌کردن را دوست دارند و علاوه بر رفع نیازشان از آن لذت می‌برند. من به کمک پیشنهادها و نظرات شما بهترین تجربه‌های خرید را با دوستان "چی" درمیان می‌گذارم؛ تجربه‌هایی که قول می‌دهم بهترین‌ها باشند و تجربه‌شان سرحالتان کند. راستی، من سید‌احمد واحدی هستم. روزنامه نگارم و زیاد خرید می‌کنم چون خرید‌کردن حالم را خوب می‌کند.Back to Top ↑