چی بپوشیم؟ عطر زمستانی

پست شده در ۷ دی ۱۳۹۵ | توسط منصوره مصطفی‌زاده

114

عطر زمستانی امسال چی بزنیم؟

 

معروف‌ترین سایت‌‌های نقد عطر و ادوکلن برای زمستان امسال این‌ها را پیشنهاد داده‌اند. این یک فهرست عطر زمستانی برای ۲۰۱۷ است.

می‌دانستید عطرها هم مثل لباس‌ها تابستانه و زمستانه دارند؟ حالا قرار نیست فصلی یک عطر بخریم، اما این که زمستان با عطر با بوی هندوانه از خانه خارج شوید یا وسط گرمای تابستان یک عطر گرم با بوی وانیل بزنید، خیلی هم جالب نیست. در زمستان عطرهایی با بوی گرم مناسب‌ترند و می‌توانند شیرین، ملایم یا حتی تلخ باشند.

 

بهترینهای ادوکلن مردانه برای زمستان ۲۰۱۷

عطر زمستانی

اودین شماره ۷: عمیق، با بوی دود، چوب، جوزهندی و چند ادویه دیگر. از این گرم‌تر و سنگین‌تر دیگر پیدا نمی‌کنید!

 

عطر زمستانی

واندروود: بوی عطر جنگل و چوب‌های مرطوبش را می‌دهد. بوی ملایم، تاریک و دودی دارد و حسابی مردانه است.

 

عطر زمستانی

پرفیوم musc ravageur: یک عطر گرم زمستانی با ترکیبی از ادویه‌های شرقی و عنبر و مشک و وانیل. اولش بوی تلخی دارد، ولی بعد شیرین می‌شود.

 

عطر زمستانی

تام فورد tobacco vanille: اصلا جدید نیست (مال ۲۰۰۷ است) ولی هنوز در صدر بهترین‌هاست. ترکیبی هنرمندانه از تنباکو و وانیل و کاکائو دارد و گرم و شیرین است.

 

عطر زمستانی

کرید اونتوس: این یکی هم جدید نیست، ولی شاهکار است. یکی از بهترین‌ها از یک برند خیلی قدیمی با بوی گرم و ملایم چوب و وانیل و دود. گران است، ولی به قیمتش می‌ارزد.

 

بهترینهای عطر زمستانی زنانه برای زمستان ۲۰۱۷

عطر زمستانی

عطر SJP STASH: با ترکیبی از بوهای گریپ‌فروت، زنجبیل، فلفل سیاه و مریم‌گلی یک عطر محرک و رمانتیک و گرم محسوب می‌شود.

 

عطر زمستانی

عطر والنتینو: ترکیبی از بوی گل‌های زنبق و سوسن با بوی چرم ایتالیایی که حسابی روی پوست می‌ماند.

 

عطر زمستانی

عطر میسون لانکوم: بهترین رایحه‌ی ممکن از گل یاسمن، وانیل و چوب کشمیر که با بوی چوب بادام ملایم شده.

 

عطر زمستانی

عطر J’adore دیور: یک عطر قدیمی و محبوب. ماندگاری بالای بویش آن را در بازار ماندگار کرده. بوی رُز مشخصه اصلی آن است که یک عطر رمانتیک ساخته.

 

عطر زمستانی

عطر مای‌بِربِری: عطری با بوی مرطوب گل‌های فریزیا و شمعدانی. عطری جدید برای علاقمندان به برند burberry با بویی گرم و طلایی. این عطر دو نوع دارد که یکی‌اش با داشتن ذرات براق اکلیل، برای بدن مناسب‌تر است.

 

ایول!
23

Tags: ,


درباره نویسنده

منصوره مصطفی‌زاده

لباس‌ها برایم مهم هستند. خط دوخت‌شان را می‌بینم. رنگ‌هایشان را حس می‌کنم. پارچه‌هایشان را از دور لمس می‌کنم. به آدم‌ها و لباس‌هایشان نگاه می‌کنم و می‌بینم اغلب اوقات آن چیزی نیستند که دوست داشته‌اند باشند. سعی‌شان را کرده‌اند؛ اما نه خودشان را می‌شناسند، نه لباس‌هایشان را. من دوست دارم این را یاد بگیریم: دیدن واقعیت خودمان را، شناختن جادوی لباس‌ها را، و انتخاب این که با چه جادویی می‌توانیم سیندرلای زندگی‌مان باشیم!Back to Top ↑