چی بازی کنیم؟ یادگیری لغات انگلیسی

پست شده در ۱۱ مهر ۱۳۹۵ | توسط مهران وطن‌دوست

8

یادگیری لغات انگلیسی با Word With Friends

آموزش در کنار سرگرمی چندین چندبار کاربردی‌تر از سرگرمی در کنار آموزش است. در حقیقت باید سرگرمی را هسته‌ی اصلی در نظر گرفت، چرا که اگر آموزش سرگرم‌کننده نباشد، نتیجه‌ی مطلوبی نخواهد داشت. دلیل مقدمه‌چینی‌هایمان هم چیزی نیست جز یک بازی جذاب و بسیار کارآمد برای همه. البته کسانی که علاقمند به یادگیری لغات انگلیسی هستند، سود بیشتری نصیبشان می‌شود. من مهران وطن‌دوست هستم و به شما پیشنهاد می‌کنم بازی امروز را از دست ندهید. زیرا دلیلی برای سرگرم شدن، گپ زدن و صدالبته یادگیری لغات انگلیسی است که می‌تواند روی تلفن هوشمندتان جا خوش کند.

بازی با کلمات، بازی با دوستان

با ورود به بازی، با جدولی خالی روبرو می‌شوید که مرکز آن، نقطه‌ی شروع شما محسوب می‌شود. هفت حرف به طور اتفاقی در اختیار شما قرار می‌گیرد و باید در هر نوبت یک کلمه‌ی حداقل دو حرفی بسازید و بسته به تعداد حروفی که استفاده می‌کنید، امتیاز می‌گیرد. در هر نوبت هم مجددا حروف جدید جایگزین حروف استفاده شده می‌شوند تا خشاب هفت‌تیرتان پرباشد. این روند آن‌قدر ادامه پیدا می‌کند که یا یک‌نفر کنار بکشد و یا پس از پر شدن تمام خانه‌های جدول، براساس مقدار امتیاز طرفین، برنده مشخص شود.

یک فرهنگ لغت تمام عیار

Word With Friends فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی کاملی نیز در خود جای داده است و در هر زمانی می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر هم تلفظ لغتی را نمی‌دانستید، غصه نخورید، Word With Friends مجهز به تلفظ شنیداری است. البته لازم به یاذآوری است که این امکانات در نسخه‌ی رایگان قابل استفاده نیستند و برای بهره‌مند شدن از آن، باید نسخه‌ی خریداری شده و قانونی بازی را تهیه کنید.

پروفایل شخصی خود را بسازید

خودتان بهتر از هر کسی دیگری می‌دانید که ساخت پروفایل حس غرورآمیز خاصی دارد. چه برسد به این‌که بتوانید پروفایل شخصی‌سازی شده با عکس خود داشته باشید. در این بازی هم چنین قابلیتی در دسترس است. همچنین تعداد برد و باخت‌هایتان هم در پروفایلتان ثبت می‌شود و به مرور سطحتان ارتقا پیدا می‌کند. علاوه‌ بر این، قابلیت چت‌کردن هم وجود دارد و در حین بازی به سادگی می‌توانید از آن استفاده کرده و با حریفتان یا دوستانتان مکاتبه کنید.

یادگیری لغات انگلیسی

رو در رو

در این بازی قابلیتی موجود است که این امکان را فراهم می‌کند تا به صورت نوبتی و تنها با یک اسمارت‌فون، بازی کنید. یعنی وقتی وارد مود مذکور می‌شوید، می‌توانید پس از اتمام نوبتتان، گوشی را به دست حریفتان بدهید تا بتواند نوبتش را بازی کند. بهترین قسمتش این است که نیازی به آنلاین بودن هم ندارید.

یادگیری لغات انگلیسی

یادگیری لغات انگلیسی در قالب سرگرمی

در نهایت، به شما توصیه می‌کنیم از دفترچه یادداشت کوچکی برای یادداشت لغات جدیدی که فرا گرفته اید استفاده کنید. مطمئن باشید در طول بازی بارها موقعیتی نصیبتان می‌شود تا به طور کاملا شانسی، لغتی بسازید که معنایش را نمیدانستید. پس بهتر است آن را یادداشت کنید و معنایش را یادبگیرید و به خاطر بسپارید. Word With Friends با طراحی خوب و ساده‌اش، شما را به طور خاصی سرگرم خودش می‌کند.

برای دانلود نسخه‌ی رایگان Word With Friends می‌توانید به همین پایین مراجعه کنید

دانلود بازی Word With Friends (با حجم ۲۲MB)

 

سازنده: Zynga With Friends, Zynga

ناشر: Zynga With Friends, Zynga

سبک: Wordgame

پلتفرم: Android, IOS

تاریخ انتشار: ۲۰۱۲ August 23

امتیاز در گوگل‌پلی: ۴٫۵ از ۵

ایول!
16


درباره نویسنده

مهران وطن‌دوستBack to Top ↑