چی بخوریم؟ سام کافه ونک

پست شده در ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ | توسط ایمان جلیلی

3

سام کافه ونک/ بریم یا نه؟

حالا که هوا دارد کم‌کم پاییزی می‌شود و آدم دلش گشت و گذار می‌خواهد، به این فکر کردیم که یک کافه خوب برای عصرهای آخر تابستان پیشنهاد بدهیم. سام کافه ونک جای بسیار دنجی است که می‌توانید تویش قرارهای دو نفره‌تان را ست کنید، قهوه خوب بنوشید و بدون نگرانی از ساعت، برای مدت طولانی به خواندن مطالب جدید تلگرام گوشی‌تان برسید.

 

سام کافه ونک

 

سام کافه ونک کجا هست؟

دقیقاً در تقاطع خیابان خدامی و خیابان آفتاب ساختمان معروف مادیران را می‌توانید ببینید. سام کافه درست جنب ساختمان مادیران در خیابان آفتاب قرار گرفته است و هر روز از ساعت ۸ صبح باز است.

چرا بریم سام کافه؟

اصلی‌ترین دلیلش این است که آن‌ها راه و رسم کافه‌داری را بلدند و این باعث می‌شود شما آنجا احساس راحتی کنید. دلیل دوم طراحی داخلی متفاوت کافه است که آدم را یاد فیلم‌های قدیمی انگلیسی می‌اندازد.

چی سفارش بدیم؟

اینجا به قهوه‌های بسیار با کیفیت و البته ماست‌های میوه‌ای‌اش معروف است. اما من جای شما باشم حتماً یک بار شیر برنج و شیره انگور را سفارش می‌دهم.

قیمت‌ها چطوره؟

راستش را بخواهید آدم ته تهش احساس می‌کند قیمت‌ها کمی بالاست اما باز هم راستش را بخواهید از پولی که اینجا برای سفارش‌هایتان می‌دهید دردتان نخواهد گرفت.

اشکال سام کافه ونک؟

اصلی‌ترینش جای پارک! اینجا در ساعات اداری پیدا کردن جای پارک تقریباً غیر ممکن است. اگر دلتان کافه کلاسیک می‌خواهد هم اینجا راضی‌تان نخواهد کرد. در منوی سام کافه ونک خبر از خوراکی‌های کلاسیکی مثل شیک نیست.

 

سام کافه ونک

 

 صبحانه هم دارد؟

صبحانه کلاسیک نه! اینجا وافل‌های خوشمزه‌ای دارد که می‌شود آن‌ها را با نوتلا یا خامه یا موز و توت فرنگی ترکیب کرد. این معروف‌ترین آیتم صبحانه سام کافه ونک است. کراوسون و ساندویچ‌های ساده و رژیمی هم توی منو هست که البته هر روز ساعت ۸:۳۰ به بعد می‌رسند.

عکس: سایت آی کافی

 

شما هم اگر دوست دارید توی “چی” خودتون رو معرفی کنید، می تونید یه ایمیل به همراه راه تماس برای ما بفرستید. ایمیل ما را در بخش ارتباط با ما پیدا کنید.
ایول!
13

Tags: , ,


درباره نویسنده

ایمان جلیلی

«ای بابا، حوصله مون سر رفته... کجا بریم؟» حتما شما هم وقتی با این سوال مواجه می‌شوید، گوشی به دست می‌افتید دنبال پیدا کردن رستورانی، کافه‌ای جایی که بشود تویش یک ساعتی وقت گذراند و خوشحال بود. کار من اینجا این است که درباره پیدا کردن این پاتوق‌ها به شما کمک کنم. ایمان جلیلی هستم، سردبیر سایت، روزنامه نگار و بیشتر از آن یک عشق رستوران که توی «چی» تجربیات خوشمزه‌ام را با شما به اشتراک می‌گذارم.Back to Top ↑