دیگه چی؟ اپ مدیریت آلبوم

پست شده در ۶ مرداد ۱۳۹۵ | توسط بهروز ساسانی

8

اپ مدیریت آلبوم عکس + دانلود

دیگر آن دورانی که سالی یک بار یک حلقه ۳۶ تایی فیلم را پر می کردیم و همه را با کلی ذوق در آلبوم های کلفت جا می دادیم، گذشته. حالا مردم ساعتی یک حلقه ۳۶ تایی عکس پر می کنند. قاعدتا مرتب کردن این همه عکس کار دشواری است و یک اپلیکشن که بتواند همه شان را سر و سامان بدهد را باید حلوا حلوا کرد!

در این پست دیگه چی؟ سراغ چند اپ خوب رفته ایم که کارشان مرتب کردن آلبوم عکس است.

با تمرکز آلبوم بسازید

اپلیکیشن فوکوس یا تمرکز – Focus – بر مبنای تگ کار می کند. می توانید به عکس هایتان تگ اضافه کنید تا هروقت دلتان برای مواردی مثل عروسی، سفر یا حتی عکس های عمواینا(!) تنگ شد، با یک سرچ ساده همه شان را یک جا ببینید. خوبی اش این است که می توانید عکس را به محض شکار کردن تگ بزنید تا بعدا دنیا را برای پیدا کردنش زیر و رو نکنید.

دانلود اپلیکشن آلبوم ساز فوکوس – نسخه اندروید

این نرم افزار نسخه آی.او.اس ندارد!

 

با اسلایدباکس آلبوم را چپ و راست کنید

یکی از کارهایی که می تواند سرعت آدم را در حذف و اضافه کردن عکس هایش کمک کند، کلیک کردن یا حرکت دادن انگشت به جهت های چپ/راست، بالا/پایین است. این کار در اپ اسلایدباکس باعث می شود خیلی راحت تر از قبل بتوانید با چند بار بالا و پایین کردن انگشت تان، عکس را حذف کرده، نگه دارید یا در فولدری که دوست دارید، آن را طبقه بندی کنید.

دانلود اپلیکیشن آلبوم ساز اسلاید باکس – نسخه اندروید

دانلود اپلیکیشن آلبوم ساز اسلاید باکس – نسخه آی.او.اس

 

همه عکس های اجتماعی تان در یک جا

Everalbum یک ویژگی خوب دارد، آن هم اینکه عکس هایتان را در هرجای شبکه های اجتماعی که باشد (اینستاگرام، دراپ باکس و…) می تواند سر و سامان بدهد. این اپلیکیشن یک فضای ابری رایگان هم به شما هدیه می دهد که بتوانید عکس هایتان را در اندازه کوچکتر آنجا ذخیره کنید. محل گرفته شدن عکس هم در این برنامه نمایش داده می شود.

دریافت نرم افزار آلبوم ساز Everalbum – نسخه اندروید

دریافت نرم افزار آلبوم ساز Everalbum – نسخه آی.او.اس

 

ایول!
1

Tags: , , ,


درباره نویسندهBack to Top ↑