دیگه چی؟ face_into_text_portrait_by_intelatom997-d8jseqz

پست شده در ۳ مرداد ۱۳۹۵ | توسط یاسمن شادفر

7

نرم افزارهای ۲۰۱۶ درج متن در عکس +دانلود

الان سالهاست که همه نام فتوشاپ را شنیده‌ایم. نرم افزار همه‌کاره‌ای که کار متخصص‌ها را حسابی راه می‌اندازد ولی همه آدم‌ها به تمام جزییات و ویژگی‌های ریز و درشتش کاری ندارند. گاهی وقتها خیلی از ما در رابطه با عکس‌هایمان فقط چند نیاز کوچک و پیش پا افتاده داریم که با نرم‌افزارهای ساده‌تری هم انجام می شوند و حتی سرعت‌شان از فتوشاب بیشتر است، دست‌کم برای مبتدی جماعت.

ما در این پست دیگه‌چی؟ سراغ بعضی از بهترین نرم‌افزارهایی رفته‌ایم که کارشان فقط افزودن نوشته به عکس است، همین و بس.

 

تبدیل فرمت عکس و اضافه کردن نوشته

نرم افزار رایگان فوتواسکیپ بخش‌های بازبینی، ویرایش، ساخت گیف و تبدیل فرمت عکس از Raw به بقیه فرمت‌ها را دارد. با این نرم افزار می‌توانید به دو شکل متن‌هایتان را در عکس بگنجانید. در روش اول می‌توانید متن را گذاشته، سایه‌ی متن، رنگ و بقیه مشخصاتش را تعیین کنید. راه دیگرش هم این است که اول جای دیگری در نرم افزار متن‌تان را بنویسید و وقتی همه‌چیز مرتب بود، آن را به سر جایش منتقل کنید.

دانلود کنید

نرم افزاری که فقط متن اضافه می‌کند

 

Hornil StylePix یک نرم افزار ساده، رایگان و کم حجم که کارش فقط اضافه کردن متن به عکس است. سمت چپ نرم افزار آیکونی هست که اگر رویش کلیک کنید، به شما اجازه‌ی اضافه کردن متن را می‌دهد. افکت هم در حد کار راه بینداز وجود دارد.

دانلود کنید

یک نرم افزار WORD در دنیای عکس‌ها

Amazifier یک نرم افزار ساده و معمولی که کارش فقط اضافه کردن متن با چند تایی افکت است. خوبی این برنامه آن‌جاست که تقریبا هرکاری در رابطه با عکس و متن برایتان انجام می دهد. یک متن ساده می‌خواهید یا یک متن ابری؟ کار را به این نرم افزار مجانی و خوش دست بسپرید.

دانلود کنید

ویرایش متن در عکس برای تازه‌کارها چی؟

این یک نرم افزار ساده برای تازه‌کارهاست. می‌توانید متن را در عکس بگنجانید، شفافیتش را کم و زیاد کنید، رنگ‌هایش را تغییر بدهید و از این دست کارها. خوبی‌اش این است که حجم زیادی ندارد. «کار راه بنداز» هم هست.

دانلود کنید

 

فقط با متن بازی کن

نرم افزار Toolwiz کلا سراغ متن آمده و بیشتر از آن‌که توانایی ادیت عکس را داشته باشد، سراغ متن داخل عکس‌ها می‌رود. می‌توانید به متن‌ها سایه بدهید، بزرگ و کوچک‌شان کنید و چند کار ساده‌ی دیگر. این نرم افزار را دانلود کنید و از حضورش لذت ببرید.

دانلود کنید

 

ایول!
2

Tags:


درباره نویسندهBack to Top ↑