دیگه چی؟ students-apps

پست شده در ۲۵ تیر ۱۳۹۵ | توسط بهروز ساسانی

2

اپلیکیشن برای کلاس های تابستانی چی؟ + دانلود

بعضی ها حتی تابستان هم تعطیلات را راحت نمی گذارند. کوچکترها در کلاس های تابستانی، زبان و… ثبت نام می کنند و بزرگترها ترم تابستانی دانشگاه را می گذرانند. یکی از احتیاجات این آدم ها نرم افزارها یا اپلیکیشن هایی است که برای یادداشت برداری از سخنان جناب استاد، ضمن کردن صدای ایشان و… کمک شان کند. در مراحل بعدی و نزدیک امتحان هم نرم افزارهایی که در نمره آوردن کمک دست آدم باشند، لازم و حتی واجب است.(لطفا منحرف نباشید. منظورمان تقلب نیست!) این اپلیکیشن ها کلی به درس خواندن و نمره آوردن تان کمک می کنند.

 

MyScript Calculator برای بچه های ریاضی

اپلیکشنMyScript Calculator  به شدت به درد بچه های ریاضی و حومه می خورد. می توانید اپلیکیشن را اجرا کنید و هرچه دل تنگ تان می خواهد به دست خودتان روی یک صفحه تازه بنویسید (نیازی به تایپ کردن نیست. می توانید با قلم الکترونیکی یا حتی انگشت فرمول را بنویسید). بعد از این باید کمی به نرم افزار اجازه بدهید تا محاسبات خفن را انجام بدهد و جواب را به شما بگوید. نکته محشر داستان اینجاست که MyScript Calculator    به فرمول نویسی های خفن ریاضی خوب وارد است و کمک تان می کند.

دانلود MyScript Calculator – نسخه اندروید

دانلود MyScript Calculator – نسخه ای.او.اس

 

اپلیکیشن شب امتحانی: سایت پیوندها طور!

شب امتحان که می شود، همه دلمان می خواهد گل های قالی را بشماریم، کلیدر را سه بار دوره کنیم، بینوایان ویکتور هوگو را حفظ کنیم و به دیدار تمام آشنایان برویم و احوالشان را بپرسیم اما درس نخوانیم! این یک احساس همگانی است اما اپلیکیشنی ساخته شده که می تواند جلوی این حس «قالی شمار» را بگیرد. ساز وکار این نرم افزار – دست کم برای ما ایرانی ها – آشناست. کار Self control این است که لیست یک سری سایت ها که می دانید وقت تان را هدر می دهد، در برنامه وارد می کنید و بعد از آن نرم افزار – تقریبا شبیه سایت پیوندهای خودمان – دسترسی به سایت را محدود می کند. بلوکه شدن این سایت ها تا زمان آخرین امتحان تان – که شما زمان آن را قبلا برای نرم افزار تعیین کرده اید – بلوکه می ماند. حتی اگر نرم افزار را از روی کامپیوترتان پاک کنید، باز هم باید صبر کنید تا زمان امتحانات به پایان برسد. این اپلیکیشن فقط برای آی.او.اس کار می کند اما چیزی شبیه به آن در گوگل پلی هم هست که لینک آن را برایتان می گذاریم.
دانلود Self Control for study – نسخه اندروید
دانلود Self Control – نسخه آی.او.اس

 

نعنا، ضد نفخ، دل درد و خرج تراشی!

تابستان، فصل شلوغ و پرهزینه ای است. آدم با دوستانش بیرون می رود، خرج می کند، خرج می تراشد و گاهی از سر رودروایستی پول هایش را رو می کند. اگر درشهر دیگری دانشجو هستید یا به هر دلیلی بودجه محدودی دارید، اپلیکشن نعنا Mint را دانلود کنید. کار نعنا مدیریت منابع مالی شماست. با این نرم افزار می توانید هزینه هایتان را به بخش های مختلف تقسیم کرده و حواستان باشد که در هر بخش چقدر پول از جیب تان می رود.

دانلود Mint – نسخه اندروید

دانلود Mint – نسخه آی.او.اس

 

 

شما دانشجوی چه درسی هستید یا به عنوان دانش آموز/ دانشجو چه اپلیکیشنی به دردتان می خورد؟ بگویید تا بگردیم و پیدایش کنیم.

ایول!
2

Tags: , , , , , ,


درباره نویسندهBack to Top ↑