چی بپوشیم؟ Childrens-Apparel

پست شده در ۲۳ تیر ۱۳۹۵ | توسط یاسمن شادفر

1

اپلیکیشن تبدیل سایز پوشاک چی؟ + دانلود

اپلیکیشن تبدیل سایز یکی از نرم افزارهای کاربردی است که هر خریداری باید در سفرهای خارجی – و حتی داخلی – همراه خودش داشته باشد. وقتی بخواهید کفش، لباس، کلاه، کمربند، دامن و پیراهن بخرید، این اپلیکشن های تبدیل سایز خیلی به دردتان می خورند.

 

اپلیکشن تبدیل سایز خانم ها و آقایان

اپلیکشن Sizer XL یک نرم افزار تبدیل واحد اندازه گیری است که می توانید آن را همیشه موقع خرید لباس حسابی کارتان را راه می اندازد. کار این اپ موبایل این است که سایز لباس، شلوار، دامن، کلاه، کمربند و خلاصه هر پوشیدنی دیگری را به سایز استاندارد شما تبدیل کند. با کمک این اپلیکشن مثلا می توانید بفهمید که سایز کفش ۴۵ ما سایز چند ژاپنی است و الی آخر. خوبی اش این است که داده های داخل برنامه را می توانید ذخیره کنید تا هر بار نیاز به تغییرش نباشد. این برنامه امکان ایمیل کردن سایزهای شما را هم دارد. این گزینه به درد وقتی می خورد که دوستی از فرنگستان بخواهد پیراهنی برایتان سوغات بیاورد.

دانلود اپلیکیشن سایزر ایکس ال

 

اپلیکیشن تبدیل سایز خانم ها بنابر کشور مقصد

تجربه نشان داده است که اگر تمام اپلیکشن های دنیا دور برای پوشاک خانم ها ساخته شوند، باز هم جای کار هست. اپلیکشن Size4Women به درد تغییر سایز خانم ها می خورد. کار کردن با این اپلیکشن خیلی ساده است. فرض کنید که اصلا نمی دانید در هر کشوری چه سیستم اندازه گیری لباسی رایج است. این اپ به درد شما می خورد. فقط کافی است نام کشوری مقصد را وارد کنید و سایزتان را بزنید. نرم افزار به طور خودکار سایز لباس، کفش، کمربند، کلاه، شلوار، دامن و… از ۱۵ کشور دنیا را به هم تبدیل می کند.

دانلود اپلیکیشن سایزفورویمن

اپلیکشن تبدیل سایز پوشاک برندهای مختلف

اپلیکشن MySize یک نرم افزار تبدیل سایز خاص است. این اپلیکشن سایزهای برندهای مختلف پوشاک را به هم تبدیل می کند. فرض کنید که شما می خواهید یکی از پوشاک آدیداس یا زارا یا هر برند دیگری را بخرید اما نمی دانید منطق اندازه گیری شان چطوری کار می کند. در این اپ می توانید سایز واقعی خودتان را وارد کنید و روی برند مورد نظرتان و نوع پوشاکی که نیاز دارید، ضربه بزنید. کار به همین راحتی تمام است.

دانلود اپلیکیشن مای سایز

ایول!
5

Tags: , ,


درباره نویسندهBack to Top ↑