چی بشنویم؟

پست شده در ۱۴ تیر ۱۳۹۵ | توسط یاسمن شادفر

0

همه جزییات درباره کنسرت آنلاین حجت اشرف زاده

کنسرت آنلاین را اولین بار علیرضا قربانی برگزار کرد و قرار است تا چند روز دیگر (‌یعنی ۱۶ تیرماه) دومین کنسرت آنلاین ایران را حجت اشرف زاده ،‌ خواننده آهنگ دلنشین «ماه و ماهی» در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار کند. البته جایش زیاد مهم نیست چون در نهایت همه بینندگان – به جز چند مهمان خاص و دعوت شده، قرار است این برنامه را از پشت رایانه‌هایشان ببینند.ما در این پست با توجه به داده های سایت برگزار کننده کنسرت آنلاین ، مصاحبه های اخیر حجت اشرف زاده و تجربه کنسرت آنلاین قبلی به شما می‌گوییم که چطور بهترین تجربه را از یک کنسرت آنلاین داشته باشید.

 

کنسرت آنلاین حجت اشرف زاده کجا برگزار می‌شود؟

خود کنسرت در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود ولی کسی را آنجا راه نمی‌دهند. اصلا بلیت ندارد. راه ورودش کارت دعوت ویژه است که آن را هم عده‌ای خاص دارند. سایت حام کنسرت آنلاین برگزار می‌کند. شرطش هم این است که از قبل وارد سیستم شوید. یعنی باید در سایت حام حساب کاربری بسازید. برای ثبت نام فقط باید شماره تلفن همراه‌تان را وارد کنید.

زمان برگزاری کنسرت آنلاین حجت اشرف زاده ؟

مختصات دقیق زمان وتاریخ برگزاری کنسرت اشرف زاده این است:‌

روز ۱۶ تیر – ساعت ۱۸ – سایت حام

رزرو کنسرت آنلاین چطوری؟

بعد از اینکه ثبت نام کردید، می‌توانید وارد سایت حام شوید و بلیت کنسرت را بخرید. بلیت کنسرت آنلاین علیرضا قربانی رایگان بود اما این یکی ۵ هزار تومان قیمت خورده (قیمت اصلی ۱۰ هزار تومان است که به خاطر عید فطر ۵۰ درصد تخفیف خورده). پرداخت هزینه اینترنتی انجام می‌شود و برای انجام دادنش باید رمز دوم داشته باشید.

برنامه های کنسرت آنلاین چی؟

قراراست این برنامه‌ها در کنسرت آنلاین برگزار شوند:

  • دو اثر منتخب از آلبوم ماه و ماهی
  • منتخب تیتراژهای تلویزیونی
  • اجرای موسیقی خراسان
  • بازخوانی چند اثر موسیقیایی

با چه سرعت اینترنتی کنسرت ببینیم؟

بنابر ادعای سایت حام هرکسی با هر سرعت اینترنت می‌تواند این کنسرت را ببیند ( به شرطی که اینترنتش Dial-up نباشد). برنامه با کمک چند سرور مختلف پخش می‌شود که اگر هر کدام از سرورها کند شدند، بتوانید سرورهای دیگری را امتحان کنید.

کنسرت آنلاین را می‌توانید نگه دارید و ادامه برنامه را از هرجایی که دوست داشتید ببینید.

کنسرت آنلاین ضبط نمی‌شود. این جمله یعنی این‌که درست در زمان موعود باید پای سیستم باشید و برنامه را زنده تماشا کنید.

نکات ضدحال کنسرت آنلاین چی؟

  • کنسرت آنلاین، آنلاین است و حتی اگر بهترین سیستم دنیا را هم داشته باشید، باز جای کنسرت واقعی را نمی‌گیرد. هرچقدر پول بدهید همان‌قدر آش می‌خورید.
  • کنسرت علیرضا قربانی خیلی طولانی شده بود.اولین برنامه‌ها، سخنرانی‌ها و تعارف‌ها خیلی بیشتر از آن بود که انتظارش می‌رفت. کم شدن حجم اینترنت باعث شده بود که خیلی‌ها از ادامه دیدن برنامه منصرف شوند یا کلا حجمشان به پایان برسد و اتوماتیک طور به بیرون پرت شوند.

 

 

ایول!
5

Tags: , ,


درباره نویسندهBack to Top ↑