دیگه چی؟ کوئیز آو کینگز

پست شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۵ | توسط حسین رحمانی

9

کوئیز آو کینگز: یک بازی اعتیادآور با قابلیت کل‌کل با دوستان!

نام بازی: Quiz of Kings

قیمت: رایگان

سیستم‌عامل: اندروید و آی‌اواس

سبک: رقابتی – معمایی

اگر دنبال بازی می‌گردید که در آن هم با دوستان خود کل کل کنید، به سوال‌های متنوع و جالب پاسخ دهید و هم اطلاعات خود را افزایش دهید، ما به شما کوئیز آو کینگز را پیشنهاد می‌کنیم. این بازی که توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر طراحی شده دومین بازی پرطرفدار سال ۹۴ بود و بیش از ۲۰۰هزار بار از کافه بازار دانلود شده است.

کوئیز آو کینگز یک بازی دو نفره و به شدت رقابتی است. شما در مجموع باید به ۶ مجموعه سوال پاسخ دهید. در هر مرحله ۳ سوال ۴ گزینه‌ای وجود دارد. و باید در یک مدت زمان مشخص به هرکدام از پرسش‌ها جواب دهید. در پایان کسی که بیشترین تعداد جواب درست را داشته باشد برنده می‌شود و سکه جایزه می‌گیرد. از سکه‌ها می‌توانید برای راهنمایی گرفتن در هنگام برخورد با سوال‌های سخت استفاده کنید.

بازی‌های مشابه اخیراْ در سراسر جهان طرفداران بسیاری پیدا کرده اما سوال‌ها چندان مناسب کاربران ایرانی نبود. سوال‌های این بازی به شکلی طراحی شده که در دایره‌ی اطلاعات یک شخص ایرانی قرار گیرد. نسخه‌ی اولیه‌ی کوئیز آو کینگز شامل ۳۰ هزار سوال مختلف در ۱۵ موضوع کلی از جمله اطلاعات عمومی، تاریخ، ادبیات، فوتبال، سینما و… بود و قرار است در به روزرسانی‌های بعدی به تعداد سوالات افزوده شود.

یکی از نکات جالب بازی این است که شما هم می‌توانید یکی از طراحان سوالات باشید. البته سوال‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورت درست بودن وارد بازی می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود که با تعداد ثابتی از سوال‌ها مواجه نشویم و همیشه پرسش جدیدی برای پاسخ‌گویی وجود داشته باشد. حتی اگر اشتباهی در سوال‌ها دیدید می‌توانید آن را گزارش دهید.

بازی کوئیز آو کینگز چه قابلیت‌هایی دارد

  • انتخاب سوال از زمینه‌هایی که در آن اطلاعات دارید، مثل ریاضی، هنر، ادبیات و… .
  • قابیلت اضافه کردن سوال‌های جدید.
  • انتخاب آواتارهای بامزه برای پروفایل.
  • دعوت دوستان و آشنایان از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف.
  • تکراری نشدن و به روز بودن سوال‌ها.

 

کوئیز اف کینگز

 

بازی Quiz of Kings را چه کسانی دانلود کنند

اگر اهل به چالش کشیدن خود و کل کل با دوستان هستید این بازی را از دست ندهید. دوستان خود را به این بازی دعوت کنید، برنده شوید، سکه جایزه بگیرید و امتیاز خود را در بین دوستان و همه کسانی که در این بازی هستند بالا ببرید.

بازی را از کجا دانلود کنیم:

دانلود کوئیز آو کینگز برای کاربران اندروید

دانلود کوئیز آو کینگز برای کاربران آی‌او‌اس

 

 

 

 

ایول!
4

Tags: , , ,


درباره نویسنده

حسین رحمانیBack to Top ↑