چی ببینیم؟ دانلود فیلم وفادار , ناهمتا: وفادار (۲۰۱۶)

پست شده در ۴ تیر ۱۳۹۵ | توسط حسین رحمانی

3

فیلم نوجوانانه چی ببینیم؟ سه‌گانه‌ی ناهمتا

نام فیلم: ناهمتا: وفادار – The Divergent Series: Allegiant (2016)

کارگردان: روبرت شونتک

بازیگران اصلی: شایلین وودلی، تئو جیمز، جف دانیلز، نائومی واتس

امتیاز فیلم در آی‌ام‌دی‌بی: ۵.۹

 

با به پایان رسیدن مجموعه فیلم‌های «هانگر گیمز» یا «بازی‌های گرسنگی» (که «عطش مبارزه» هم نامیده شده)، نسلی از فیلم‌های دنباله‌دار آخرالزمانی و نوجوانانه به پایان راه نزدیک می‌شود. چندگانه‌های دیگر این رده هم یا امسال به پایان می‌رسند و یا سال آینده. سری فیلم‌های «ناهمتا» (یا «سری‌های واگرا») یکی از همین چندگانه‌ها است که به پایان خودش نزدیک می‌شود. به تازگی بخش اول از قسمت سوم این فیلم با عنوان «ناهمتا: وفادار» به نمایش در آمده است که امروز در بخش «چی ببینیم؟» سراغ آن رفته‌ایم.

 

نمایش مجموعه فیلم‌های «ناهمتا» از سال ۲۰۱۴ و با فیلمی به همین نام آغاز شد. فیلم واکنش‌های متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد و برخی منتقدان آن را کم‌ارزش ارزیابی کردند. با این حال زمانه زمانه‌ی فیلم‌های آخرالزمانی نوجوانانه بود و فیلم ناهمتا که ۸۸ میلیون دلار خرج برداشته بود، چیزی در حدود ۲۸۰ میلیون دلار فروخت. همین فروش بالا تضمینی بود برای تولید قسمت‌های بعدی. در سال ۲۰۱۵ فیلم دوم این سری با عنوان «شورشی» به نمایش در آمد. قسمت سوم این مجموعه (که بر اساس رمانی سه قسمتی ساخته می‌شود)، طبق سنّتی که هانگر گیمز باب کرده، دو بخشی خواهد بود که بخش اول آن همین فیلم «وفادار» است که مدتی پیش به نمایش در آمد. چهارمین بخش فیلم هم «بالارونده» یا Ascendant نام دارد که سال ۲۰۱۷ پخش خواهد شد. سه قسمت اول این مجموعه روی هم ۷۰۰ میلیون دلار فروش داشته‌اند. هرچند همان طور که اشاره کردیم، منتقدان نظر خوشی درباره‌ی این مجموعه ندارند. امتیاز فیلم اول در آی‌ام‌دی‌بی ۶.۷ است، فیلم دوم ۶.۳ و این آخری ۵.۹. در واقع اگر می‌خواهید این مجموعه را تماشا کنید، حواس‌تان باشد که بهترین‌شان همان فیلم اول است و دارید یک مجموعه‌ی «کالت» را تماشا می‌کنید. به بیان ساده‌تر، این فیلم به خاطر هوادارانش مهم است، نه به خاطر ارزش‌های فنّی خود فیلم.

دانلود فیلم وفادار Allegiant

شایلین وودلی و تئو جیمز در فیلم وفادار

 

داستان از چه قرار است؟

ماجرا از شهر شیکاگو و زمانی در آینده‌ی دور آغاز می‌شود. فرهنگ و تمدّن امروزی نابود شده و نظم نوینی بر جهان حاکم است. مردم به پنج دسته تقسیم شده‌اند که هر بخش وظیفه‌ای جداگانه دارد: فداکاری، رفاقت، صداقت، شجاعت و هوشیاری. هر کس بر اساس ویژگی‌ها و استعدادهای فردی و از طریق یک آزمون استعدادسنجی به یکی از این بخش‌ها هدایت می‌شود. اما وقتی بئاتریس پرایر (با بازی شایلین وودلی) در آزمون استعدادسنجی شرکت می‌کند، معلوم می‌شود ویژگی‌هایی منحصر به فرد دارد و یک ناهمتا است. نقطه‌ای برای آغاز ماجراجویی‌های قهرمانانه در جهانی فروپاشیده.

اجازه بدهید بیشتر از این وارد جزئیات نشویم به تماشای فیلم‌ها بنشینیم.

 

مجموعه فیلم‌های ناهمتا را از کجا دانلود کنیم؟

برای دانلود این فیلم‌ها از لینک‌های مستقیم زیر استفاده کنید:

ناهمتا (۲۰۱۴)

دانلود فیلم ناهمتا (۲۰۱۴) با کیفیت ۷۲۰p و حجم ۱ گیگابایت

 

شورشی (۲۰۱۵)

دانلود فیلم شورشی (۲۰۱۵) با کیفیت ۷۲۰p و حجم ۸۵۰ مگابایت

دانلود فیلم شورشی (۲۰۱۵) با کیفیت ۱۰۸۰p و حجم ۱.۵ گیگابایت

 

وفادار (۲۰۱۶)

دانلود فیلم وفادار (۲۰۱۶) با کیفیت Web-DL 720p و حجم ۹۰۰ مگابایت

دانلود فیلم وفادار (۲۰۱۶) با کیفیت Web-DL 1080p و حجم ۴.۵ گیگابایت

ایول!
8

Tags: , ,


درباره نویسنده

حسین رحمانیBack to Top ↑