چی بپوشیم؟ تیپ سوشا مکانی

پست شده در ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ | توسط منصوره مصطفی‌زاده

17

تیپ سوشا مکانی و همه شلوارهایش + عکس

 

حتی مثل منی که نمی‌دانم سوشا مکانی دقیقا در چه تیمی و چه پستی بازی می‌کند (فوتبالیست است دیگر، نه؟!) درباره تیپ سوشا مکانی چیزهایی شنیده‌ام! چطور شد که شلوارهای او این همه سر و صدا کرد؟

تیپ سوشا مکانی

ماجرا از شلوار زرد خال‌خالی‌ای شروع شد که سوشا مکانی در عکسی با آن دیده می‌شد. اسم این شلوار را گذاشتند «شلوار باب‌اسفنجی» دلیلش هم که واضح است دیگر!

تیپ سوشا مکانی

هرچند بعدا گفته شد که این مدل از فشن‌شوی میلان الگو گرفته شده و خیلی هم مارک‌دار و باکلاس است، ولی این چیزی از ارزش‌های شلوار باب‌اسفنجی کم نکرد!

تیپ سوشا مکانی

 

البته این اولین بار نبود که سوشا مکانی چنین لباس عجیبی پوشیده و آخرین بار هم نیست. همین اواخر دوباره عکسی از او منتشر شده با شلوار جینی که انگار تا زانو در گل فرو رفته!

تیپ سوشا مکانی

سوشا مکانی از قبل هم همین قدر در لباس پوشیدن آوانگارد و بانمک(!) عمل کرده؛ منتها شاید آن قدرها معروف نبوده که این مقدار سر و صدا به پا کند.

 

پوشیدن شلوارهای کوتاه

سوشا مکانی علاقه عجیبی به پوشیدن شلوارهای کوتاه دارد. چه وقت‌هایی که یکهو در یک مجلس مهمانی با کت و پیراهن رسمی شلوارک پوشیده،

تیپ سوشا مکانی

و چه وقت‌هایی که پاچه همان شلوارهای عادی را چند لایه بالا زده.

تیپ سوشا مکانی

 

نپوشیدن جوراب

این یکی هم جزو مختصات خاص خودش است. حتی روزی که او به دادگاه احضار شده بود و ناچار بود لباس معمولی بپوشد هم، با نپوشیدن جوراب و بستن یک شال روی کمربندش، سعی کرد خاص بماند.

تیپ سوشا مکانی

الگوبرداری از تتلو

این را خیلی‌ها بهش می‌گویند. این که او در انتخاب لباس شبیه امیرتتلو عمل می‌کند. به خصوص شلوار دو سال پیشش که فاقش تا زانو می‌آمد و پاچه‌اش کوتاه بود، خیلی‌ها را یاد عموتتل انداخت.

تیپ سوشا مکانی

 

 

ایول!
11

Tags:


درباره نویسنده

منصوره مصطفی‌زاده

لباس‌ها برایم مهم هستند. خط دوخت‌شان را می‌بینم. رنگ‌هایشان را حس می‌کنم. پارچه‌هایشان را از دور لمس می‌کنم. به آدم‌ها و لباس‌هایشان نگاه می‌کنم و می‌بینم اغلب اوقات آن چیزی نیستند که دوست داشته‌اند باشند. سعی‌شان را کرده‌اند؛ اما نه خودشان را می‌شناسند، نه لباس‌هایشان را. من دوست دارم این را یاد بگیریم: دیدن واقعیت خودمان را، شناختن جادوی لباس‌ها را، و انتخاب این که با چه جادویی می‌توانیم سیندرلای زندگی‌مان باشیم!Back to Top ↑