چی بچینیم؟ ایمنی دریل

پست شده در ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ | توسط یاسمن شادفر

0

ایمنی دریل خاموش را چطور تامین کنیم!؟

ایمنی دریل خیلی مهم است. ایمنی دریل فقط به کار با دریل و زمان سوراخ کردن دیوار مربوط نمی شود. اگر دریل تان را حتی وقتی خاموش است در جای عجیب یا نامناسبی بگذارید، فاجعه به بار می آید. فاجعه واژه ای نیست که لزوما درباره سونامی یا زلزله ۷ ریشتری از آن استفاده کنند، گاهی زخم و چرک دست عزیزترین کس تان یک فاجعه جدی است.

ما در این پست چی بچینیم؟ به شما یاد می دهیم تا یک جای خوب و ساده برای ایمنی دریل تان درست کنید.

 

دریل را در چه ظرفی بگذاریم؟

ایمنی دریل

ایمنی دریل

ظرف پلاستیکی که قرار است دریل را داخلش بگذارید باید وزن مناسبی داشته باشد. برای این که بفهمید ظرف پلاستیکی تان چقدر تاب و تحمل دارد، از یک سشوار یا وسیله ای شبیه به آن استفاده کنید که در ظرف جا بگیرد. اگر ظرفتان تحمل وزن آنها را داشته باشد، تقریبا با تقریب خوبی می تواند از پس دریل هم بربیاید.

ظرف های بزرگ مایع دستشویی و مایع لباسشویی برای چنین کاری مناسب هستند.

 

جای دریل را علامت بزنید

ایمنی دریل

ایمنی دریل

گوشه ی ظرفتان و جایی که قرار است برش بخورد را یک خط مورب بکشید. محل برش شما می تواند از بالای دستگیره تا جایی در پایین ظرف باشد.خط برش را با چسب نواری مات مشخص کنید. اینطوری برش تان دقیق و تمیز در میاید. جای دقیق برش ها را با اندازه ی بدنه ی دریل بسنجید و مطمین باشید که دریل در ظرف جا می گیرد. بعد از چسباندن نوارچسب مات، با تیغ موکت بری یا یک وسیله ی تیز که خودتان صلاح می دانید، از حاشیه ی نوارچسب ظرفتان را ببرید و در ظرف را هم در بیاورید.

 

 

ظرفتان را سوراخ کنید

ایمنی دریل

ظرفتان را از سمتی که باید به دیوار یا میزبچسبانید – و قاعدتا سمت محکم تر ظرف است – یک سوراخ کوچک بزنید. سمتی که دستگیره دارد و بلندی اش بیشتر است، معمولا مقاومت بیشتری هم دارد. قطر سوراخ باید به اندازه ای باشد که یک پیچ از داخلش رد شود. برای همین سوراخ ۲ یا ۳ سانتی متری کافی است.

 

 

 

جای دریل را به کجا وصل کنم؟

ایمنی دریل

ایمنی دریل

پایه ی میز ، بیخ دیوار یا هرجاییکه قرار است دریل تان همان جا قرار بگیرد را در نظر بگیرید و یک سوراخ ایجاد کنید. بعد با کمک واشر و پیچ ، ظرفتان را در جایش محکم کنید.

 

 

 

 

 

 

ایول!
1

Tags: , , ,


درباره نویسندهBack to Top ↑