چی بپوشیم؟ تیپ سعید معروف

پست شده در ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ | توسط منصوره مصطفی‌زاده

8

سعید معروف چی می‌پوشد؟

 

کاپیتان معروف خیلی معروف است. حالا که برای اولین بار بعد از شونصد (=۵۲) سال تیم والیبال‌مان به المپیک هم راه پیدا کرده، معروف‌تر هم شده. احتمالا او خیلی زودتر از این‌ها چنین روزی را پیش‌بینی می‌کرده، که تا این حد خوش‌تیپ و خوش‌لباس همه جا ظاهر شده. او خوب می‌دانسته که یکی از سرگرمی‌های ذره‌بین به دست‌ها، پیدا کردن یک عکس قدیمی خز و خیل از آدم‌های معروف و منتشر کردنش است. چیزی که تیپ سعید معروف اجازه‌اش را به کسی نداد.

 

سعید معروف خوش‌تیپ است

تیپ سعید معروف

درست است که مثل بعضی بازیگرها و فوتبالیست‌ها نماینده برند فلان و مدل لباس بهمان نیست، اما تیپ خاص خودش را دارد و به آن وفادار است. سعید معروف هیچ عکسی با شلوارک و شلوار زرد و اورکت پاره پوره ندارد و در راحت‌ترین حالت تی‌شرت‌های یقه‌دار نارنجی یا قرمز پوشیده که تازه آن هم مال برندهای معتبر ورزشی است.

 

سعید معروف آبی می‌پوشد

تیپ سعید معروف

رنگ غالب لباس‌های او آبی و سرمه‌ای‌ست. نه این که سراغ رنگ‌های دیگر نرود، اما با سرمه‌ای میانه خیلی خوبی دارد و اتفاقا با رنگ پوستش هم تناسب خوبی دارد. رنگی مردانه و رسمی که تقریبا با هر رنگ دیگری هم به راحتی ست می‌شود. بعد از سرمه‌ای، سفید بیشترین رنگی است که در تیپ سعید معروف دیده می‌شود، به خصوص پیراهن‌های سفید مردانه.

 

سعید معروف برندباز است

تیپ سعید معروف

به ساعت و کمربندش نگاه کنید! ساعت‌های حجیم و خفن سعید معروف کافی هستند برای این که بدانید او برای خریدن برند پول حسابی کنار می‌گذارد. ساعت‌های بند چرمی او همیشه خیلی بزرگ هستند و چون حلقه و انگشتری هم در دست ندارد، به چشم می‌آید. کفش‌هایش هم چه رسمی و چه ورزشی از برندهای معتبر هستند. بلوزها و تی‌شرت‌هایش هم اگر انتخاب تیمی نباشند، از برندهای ورزشی مثل نایکی و آدیداس انتخاب می‌شوند.

 

سعید معروف و تیپ رسمی‌اش

تیپ سعید معروف

او خیلی خوب بلد است تیپ رسمی بزند. چه برای تماشای یک تئاتر یا افتتاح یک رستوران رفته باشد و چه برای مصاحبه تلویزیونی، او کت و شلوارش را با پیراهنش، و کفش و کمربندش را با بند ساعتش ست می‌کند.

 

تیپ سعید معروف و ریش جادویی‌اش

تیپ سعید معروف

حتی در دنیا هم سعید معروف را با ریش بلند و حجیمش می‌شناسند! معلوم نیست صرفا به خاطر علاقه شخصی و احساس “این طوری خوش قیافه ترم” چنین ریشی را انتخاب کرده، یا پای یک قول و عهد (یا حتی زن!) در میان است. به هر حال سعید معروف چند سالی است ریش‌هایش کوتاه که نشده هیچ؛ هی بلند و بلندتر هم شده. از آن طرف موهای او هم که تقریبا همیشه یک مدل داشته (به سمت بالا عقب می‌زند) به مرور در پهلوها کوتاه‌تر و از بالا حجیم‌تر و بلندتر شده. طوری که حالا صورتش تقریبا دو برابر اندازه واقعی‌اش به نظر می‌رسد! هرچند با داشتن قد بلند، صورت کشیده چندان هم غیرعادی نیست، ولی به نظر می‌رسد وقتش است که این روند کاهش عرضی و افزایش طولی متوقف شود!

 

 تیپ سعید معروف

این هم یک عکس بدون ریش! به نظر شما کدام بیشتر بهش می‌آید؟

 

ایول!
22

Tags: ,


درباره نویسنده

منصوره مصطفی‌زاده

لباس‌ها برایم مهم هستند. خط دوخت‌شان را می‌بینم. رنگ‌هایشان را حس می‌کنم. پارچه‌هایشان را از دور لمس می‌کنم. به آدم‌ها و لباس‌هایشان نگاه می‌کنم و می‌بینم اغلب اوقات آن چیزی نیستند که دوست داشته‌اند باشند. سعی‌شان را کرده‌اند؛ اما نه خودشان را می‌شناسند، نه لباس‌هایشان را. من دوست دارم این را یاد بگیریم: دیدن واقعیت خودمان را، شناختن جادوی لباس‌ها را، و انتخاب این که با چه جادویی می‌توانیم سیندرلای زندگی‌مان باشیم!Back to Top ↑