دیگه چی؟ دانلود نرم افزار هک تلگرام

پست شده در ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | توسط اشکان خسروپور

0

چطور از فایل های شخصی مان در تلگرام محافظت کنیم؟

 

دانلود نرم افزار هک تلگرام این روزها قوت گرفته. نمی دانم چرا اما بعضی ها از سرک کشیدن به زندگی بقیه خوششان می آید. باید جلوی چنین افرادی که اسم خودشان را هکر گذاشته اند، ایستاد. چطور؟ ما در این پست دیگه چی؟ به شما می گوییم چه کنید تا اطلاعات شخصی و حساب کاربری تان از نرم افزارهای هک تلگرام و کسانی که دنبال دانلود نرم افزار هک تلگرام هستند، مصون بماند.

دستگاه های ناشناس را پاک کنید

احتمالا بارها پیش آمده که از دستگاه های دیگران یا در مراکز عمومی  تر وارد تلگرام مان شده و به هردلیلی فراموش کرده ایم آن را ببندیم. شاید هم کسی رمزهای عبورتان را پیدا کرده باشد. برای اطمینان می توانید تمام دستگاه هایی را که به حساب تلگرام تان متصل هستند یا زمانی به تلگرام وصل بوده اند را پاک کنید.

از این مسیر بروید:

Privacy and Security/ Active sessions

در اینجا مشخصات تمام دستگاه هایی که زمانی از راه آنها وارد تلگرام شده اید، نشان داده می شود. اگر این دستگاه ها را نمی شناسید، روی دکمه Terminate all other sessions   کلیک کنید.

چطور جلوی مزاحمت های تلگرامی را بگیرم؟

اگر کسی – شناخته شده یا ناشناس – مزاحمتان شد، می توانید با دو روش از شرش خلاص شوید.

  • یکی از راه ها بلاک کردن است. با بلاک کردن او دیگر نمی تواند به شما پیامی بدهد یا شما را عضو گروهی کند اما می تواند عکس و مشخصات پروفایل شما یا آخرین زمانی که وارد حسابتان شده اید را ببیند.برای بلاک کردن افراد دو راه وجود دارد.
    • راه کلی اش این است که روی نام پروفایل طرف تان کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود، دکمه Block User  را کلیک کنید.
    • راه دوم این است که به مسیر Privacy and Security/ Blocked users بروید. تمام افراد بلاک شده شما اینجا هستند و با کلیک کردن روی Add new میتوانید اعضای جدید را به لیست تان اضافه کنید.

مزاحم های +۱۸ را ریپورت کنید

کسانی که برای شما مزاحمت های +۱۸ ایجاد می کنند، کارشان واقعا شوخی بردار نیست. چنین کسانی را باید ریپورت کنید. با ریپورت کردن افراد آنها نه تنها به شما بلکه به هرکس دیگری که شماره تلفنش را نداشته باشند، نمی توانند پیامی بفرستند. البته ریپورت با روش هایی قابل درمان است.

فایل های شخصی تان را پاک کنید

تلگرام یک امکان خاص دارد که با کمک آن می توانید تمام فایل های شخصی، تماسها و گروه هایتان را یک جا پاک کنید.این امکان تلگرام طوری تنظیم شده که اگر مدت زمان مشخصی از آفلاین بودنتان در تلگرام گذشت، همه داده ها، حساب های کاربری، گروه ها و دوستان تان را پاک می کند. این زمان را شما باید تنظیم کنید و از یک ماه تا یک سال متغیر است.

 

ایول!
5

Tags: ,


درباره نویسنده

اشکان خسروپور

کتاب را باید با چای خورد، این‌طوری مزه‌اش بهتر است و اصلا بیشتر حال آدم را خوب می‌کند. کتاب‌های زیادی هستند، همین‌طور نویسنده‌های دهان‌پرکنی که اسمشان را شنیده‌ایم اما هیچ‌وقت آنها را نخوانده‌ و ندیده‌ایم. من اشکان خسروپور، روزنامه‌نگار هستم و کارم در «چی» این است که پیشنهاد بدهم، چه کتاب‌هایی با چای داغ می‌چسبند. برای خواندن آثار نویسنده‌های خوب کمک‌تان می‌‌کنم از کجا شروع کنید که توی ذوقتان نخورد.گاهی با بسته‌های خواندنی پیشنهادی هم حالمان را خوب می‌کنیم.Back to Top ↑