نوستالچی؟ دردسر والدین

پست شده در ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ | توسط علی سیف الهی

0

سریال خاطره‌انگیز «دردسر والدین» را دوباره تماشا کنید

۱۵ سال پیش، مهران مدیری پس از سال‌ها کار در فیلم‌ها و سریال‌های کمدی‌ خودش و دیگران تصمیم گرفت یک کار جدی کند. تصمیم گرفت در سریال «دردسر والدین» بازی کند چون از مسوولیت خسته شده بود و فقط می‌خواست بازیگر باشد، نه نویسنده و کارگردان که هر روز بعد از پایان فیلمبرداری به او بگویند خداحافظ! تصمیمش را عملی کرد اما کار در این سریال خاطره‌انگیز آن‌قدر سنگین و طولانی شد که می‌گویند در این مدت می‌توانست دو سریال بسازد! اگر می‌خواهید به سال ۱۳۸۰ برگردید، پخش مجدد این سریال شروع شده و می‌توانید با تماشای آن خاطره‌های یکی از بهترین سریال‌های آن روزگار را زنده کنید.

 

قصه اصلی سریال «دردسر والدین» خاطرتان هست؟

داستان اصلی سریال بسیار سرراست بود. علی پورحاتم (مهران مدیری) که همسرش را از دست داده، پس از درگیرشدن یکی از پسرانش با همکلاسی خود، با مادر همکلاسی پسرش (فاطمه گودرزی) که او هم همسرش را از دست داده، آشنا می‌شود. آشنایی همانا و عاشقی همانا. در نهایت این دو نفر تصمیم به آغاز زندگی مشترک می‌گیرند اما بچه‌های آنها با این وصلت موافق نیستند و دردسرها از همین جا شروع می‌شود.

 

چه بازیگرانی در سریال «دردسر والدین» بازی می‌کردند؟

گروه بازیگران سریال را ترکیبی از بازیگران اسم و رسم‌دار و گروهی از بازیگرانی تشکیل می‌دهند که فقط در همان سریال و آن دوره دیده شدند و بعدها به موفقیت چندانی نرسیدند. ستاره‌های اصلی سریال مهران مدیری و فاطمه گودرزی هستند و مرحوم حمیده خیرآبادی، پوراندخت مهیمن، حسین ایل‌بیگی، محمد فیلی، محمد شیری، ساعد هدایتی، شهرام عبدلی، رامین نعمتی، منوچهر علیپور، علی صادقی و مریم بلالی مقدم بقیه نقش‌های سریال را بازی می‌کنند.

 

موسیقی‌های تیتراژهای شروع و پایان سریال «دردسر والدین» را گوش کنید:

 

سریال «دردسر والدین» را از چه شبکه‌ای ببینید؟

سریال مسعود نوابی از ۱۰ خرداد ماه (دوشنبه) شروع شده و هر روز ساعت ۶ بعدازظهر از شبکه «آی‌فیلم» پخش می شود. تکرار اول آن هم ساعت ۲ نیمه شب و تکرار دوم هر روز ساعت ۱۰ صبح روی آنتن می‌رود.

 

آنونسی از سریال دردسر والدین را تماشا کنید:

ایول!
11

Tags: , , ,


درباره نویسنده

علی سیف الهی

من قرار است لابه‌لای فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی، برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی و نمایش‌های تئاتر سرک بکشم و بهترین‌ها و جذاب‌ترین‌ها و بدترین‌های آنها را برای شما انتخاب کنم. قرار است پیشنهاد بدهم کدام فیلم و سریال و برنامه و نمایش را از دست ندهید و بهتر است قید کدام یکی از آنها را بزنید.Back to Top ↑