چی ببینیم؟ دابسمش عادل فردوسی‌پور

پست شده در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ | توسط اشکان خسروپور

0

دابسمش های جدید و قدیم عادل فردوسی پور

دابسمش عادل فردوسی پور و برنامه نود آن‌قدر در فضای مجازی پخش شده که اهالی فوتبال‌نبین جزایر ماداگاسکار هم می‌دانند فردوسی ‌پور کیست و نود چیست؟ از حق نگذریم در مدتی که از تولد دابسمش گذشته، ویدیوهای بامزه‌ای در فضای مجازی پخش شده‌اند. اینجا دابسمش‌های مختلفی که درباره‌ی عادل فردوسی پور و برنامه نود یا حتی گزارش های فوتبالی او بوده، جمع شده است.

ما در این پست چی ببینیم؟ سراغ بعضی از بانمک‌ترین دابسمش‌ های عادل فردوسی ‌پور رفته‌ایم.

 

 

عادل فردوسی پور در نود:‌ مگر ما جیگریم؟

عادل فردوسی پور است و تکه‌ های فی البداهه اش. داستان جنجال مهرداد پولادی بعد از بازی مس کرمان و پرسپولیس یکی از سوژه‌های عادل در برنامه نود بود. فردوسی پور در این برنامه خطاب به سرپرست وقت پرسپولیس حرفهایی زده بود که سوژه‌ی این دابسمش شده است. برای درک بهتر می‌توانید به جای جیگر، نام یک حیوان درازگوش باربر و مهربان را بگنجانید.

 

 

شبی که وسط گزارش فوتبال برق رفت!

فکرش را بکنید درست وسط بازی صبا و پرسپولیس برق استادیوم پرید. همین اتفاق به اندازه کافی عجیب هست که سوژه یک داسمش خوب شود. دابسمشی که سرسری نیست و با وجود کوتاه بودن، از قبل درباره اش فکر شده است.

 

آخرین دابسمش فردوسی پور : اوه لالا

یکی از دابسمش عادل محور که اتفاقا گردش خوبی در فضای مجازی کرد و کلی دست به دست شد، دابسمشی بود که از روی گزارش عادل فردوسی پور در بازی پرسپولیس راه آهن ساخته شد.

 

 

همه دابسمش های عادل محور

عادل فردوسی پور برنامه نود و گزارش های فوتبالی چه ما بخواهیم یا نه، یک پای ثابت دابسمش های ایرانی است. همه دابسمش های بامزه‌ی فوتبالی که در بیشترشان عادل فردوسی پور حضور دارد، در این ویدیو هست.

 

ایول!
9

Tags: , ,


درباره نویسنده

اشکان خسروپور

کتاب را باید با چای خورد، این‌طوری مزه‌اش بهتر است و اصلا بیشتر حال آدم را خوب می‌کند. کتاب‌های زیادی هستند، همین‌طور نویسنده‌های دهان‌پرکنی که اسمشان را شنیده‌ایم اما هیچ‌وقت آنها را نخوانده‌ و ندیده‌ایم. من اشکان خسروپور، روزنامه‌نگار هستم و کارم در «چی» این است که پیشنهاد بدهم، چه کتاب‌هایی با چای داغ می‌چسبند. برای خواندن آثار نویسنده‌های خوب کمک‌تان می‌‌کنم از کجا شروع کنید که توی ذوقتان نخورد.گاهی با بسته‌های خواندنی پیشنهادی هم حالمان را خوب می‌کنیم.Back to Top ↑