چی ببینیم؟ کاپیتان آمریکا جنگ داخلی

پست شده در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | توسط حسین رحمانی

0

کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی – آغاز فاز سوم فیلم‌های مارول

نام فیلم: کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی – Captain America: Civil War

بازیگران: کریس اوانس، رابرت داونی جونیور، اسکارلت یوهانسون، آنتونی مک‌کی، سباستین استن، چادویک بوسمن، الیزابت اولسن

کارگردان ها: آنتونی و جو روسو

امتیاز فیلم در آی‌ام‌دی‌بی: ۸.۵

 

دنیای سینمایی مارول طرف‌داران خاص خودش را دارد. اگر به فیلم‌های ابرقهرمانی تابستانی علاقه دارید، بدون تردید مارول و فیلم‌هایش را می‌شناسید. اگر این «جهان سینمایی» را نمی‌شناسید، حتما مطلب ما درباره‌ی «جهان سینمایی مارول» را بخوانید و با آن آشنا شوید. در هر صورت امروز در بخش «چی ببینیم؟» سراغ تازه‌ترین فیلم مارول رفته‌ایم. فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» که به تازگی روی پرده‌ی سینماها رفته و فروش سرسام‌آوری داشته است. این فیلم تا کنون نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار فروخته است و هفته‌ی گذشته هم با فروش بیش از ۱۸۰ میلیون دلاری در طول هفته، همچنان در صدر فهرست پرفروش‌های سینمای جهان قرار گرفت.

 

داستان از چه قرار است؟

بعد از نابودی کامل یک شهر در پایان فیلم «انتقام‌جویان: عصر اولتران»، دولت و سازمان شیلد وارد ماجرا می‌شوند و طرحی را به اجرا می‌گذارند که بر اساس آن فعالیت‌های ابرقهرمان‌ها باید زیر نظر دولت قرار بگیرد. امّا هر ابرقهرمانی نمی‌تواند با چنین موضوعی کنار بیاید. سردسته‌ی این شورشی‌ها این بار کاپیتان آمریکا است و مرد آهنی در طرف دیگر جنگ می‌ایستد. اکنون قرار است ابرقهرمان‌ها به مصاف یکدیگر بروند. نبردی در دنیای ویژه‌ی ابرقهرمان‌ها. نبردی که ممکن است جهان سینمایی مارول را برای همیشه تغییر بدهد. «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» نخستین فیلم از فاز سوم جهان سینمایی مارول نیز به شمار می‌رود. فاز جدیدی که دست‌کم شامل ۱۰ فیلم می‌شود و تا ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت.

شرح ماجرا کمی پیچیده به نظر می‌رسد؟ احتمالا به خاطر این است که فیلم‌های قبلی مارول را ندیده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم اگر فضای این نوع فیلم‌ها را دوست دارید، جهان سینمایی مارول را از ابتدا و به ترتیب دنبال کنید تا به این فیلم برسید.

کاپیتان آمریکا جنگ داخلی

 

چه کسانی فیلم را ببینند؟

اگر جهان سینمایی مارول را دنبال می‌کنید، فیلم را از دست ندهید. (البته نیازی هم به پیشنها ما نیست!) این فیلم‌ها و طبعاً فیلم اخیر مارول، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، برای کسانی که به فیلم‌های ماجرایی، تخیّلی و فانتزی علاقه دارند، دوست‌داشتنی است. همه‌ی این فیلم‌ها را هم می‌شود با خانواده و در عصرهای تابستان (به ویژه همراه با پسربچه‌ها!) تماشا کرد.

اما اگر اهل فیلم‌های واقعی هستید و دوست ندارید فیلم‌های پر از «خالی‌بندی» تماشا کنید، به هیچ وجه سراغ فیلم‌های ابرقهرمانی، و همین‌طور فیلم‌های مارول، نروید. البته شاید رفتید و خوش‌تان آمد، تصمیمش با خودتان.

اسپایدرمن

پای مرد عنکبوتی هم به این فیلم باز شده است!

 

کاپیتان آمریکا را از کجا دانلود کنیم؟

هنوز لینک‌های باکیفیت کاپیتان آمریکا منتشر نشده است. اما اگر برای دیدن فیلم عجله دارید، می‌توانید از لینک‌های نسبتاً قابل قبول زیر استفاده کنید.

دانلود کاپیتان آمریکا جنگ داخلی با کیفیت TC و حجم ۱.۳ گیگابایت

 

اگر اهل تورنت هستید، از لینک زیر استفاده کنید (با کیفیت HD TC و حجم ۲.۵ گیگابایت):

https://kat.cr/captain-america-civil-war-2016-hd-tc-x264-ac3-cpg-t12565624.html

 

جست‌وجو برای زیرنویس فارسی

 

(اگر دنبال کیفیت بلو ری هستید، پیشنهاد می‌کنیم چند روز دیگر براید دانلود فیلم صبر کنید.)

ایول!
7

Tags: , , ,


درباره نویسنده

حسین رحمانیBack to Top ↑