نوستالچی؟ شهرزاد مرغ آمین

پست شده در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | توسط اشکان خسروپور

8

خاطره بازی با سریال شهرزاد

قسمت بیست و هشتم فصل اول شهرزاد دانلود شد، دیده شد و تمام شد. فرهاد دوباره به شهرزاد رسید اما چه کسی می‌داند که این رابطه هم پایدار می‌ماند یا نه؟ قباد،‌به قول شهرزاد چون سر قولش نماند و جرات ریسک بر سر عشقش را پیدا نکرد، طرد شد و حالا شهرزاد پای سفره‌ی زناشویی با فرهاد، عشق اول (و لابد آخرش) نشسته است. نترسید! ما داستان را لو نداده‌ایم. همه این‌هایی که گفتیم را شما هم می‌توانید با تماشای سریال شهرزاد حدس بزنید. ما قصدمان در این پست چیز دیگری است.

ما در این پست نوستالچی؟ سراغ بخش‌های عزیز شهرزاد رفته‌ایم، همه دیدنی‌های سریال شهرزاد که حالمان را در این ۲۸ هفته خوب کرد. نوستالچی (‌یا نوستالژی) حتما که نباید هزار سال پیش اتفاق افتاده باشد.

 

اولین آهنگ غیررسمی سریال شهرزاد که ما دیدیم!

در دورانی که اصلا هم دور نیست، درباره سریال شهرزاد ،‌ بازیگران و حتی داستانش اختلاف نظر فراوانی وجود داشت. کسی نمی‌دانست سریال شهرزاد دقیقا چیست؛ یک درام عاشقانه یا یک سریال تاریخی با کمی ته‌مزه‌ی عشقی. در این دوران یکی از اولین ویدیوهایی که ما را به فضای سریال شهرزاد برد، ویدیوی «حدیث آشنایی» از غزل شاکری بود. ویدیویی که هرکار می‌کردی،‌بالاخره یک جوری کنجکاوی‌ات را تحریک می‌کرد: با شعرش، با دکوراسیونش یا حتی با خواننده‌اش که یک بانو بود. ویدئویی که حالا دیدنش کلی می‌چسبد و خاطره مرور می‌شود.

دانلود کلیپ حدیث آشنایی | سریال شهرزاد | غزل شاکری

 

ویدیوی معروف «کجایی؟» محسن چاووشی با آهنگی متفاوت

«من و تو تلاش کردیم دنیامون رو عوض کنیم فرهاد، ولی دنیامون داره ما رو عوض می‌کنه. همیشه اون‌جوری نمی‌شه که ما منتظرشیم.» این شاید آشناترین دیالوگ سریال شهرزاد باشد. دیالوگی که بعد از آن خداحافظی تلخ شهرزاد و قباد اتفاق می‌افتد و فقط چند ثانیه بعد،‌ آهنگ «کجایی» محسن چاووشی شروع می‌شود.  در همان دوران معروفیت «کجایی؟» یک بنده خدایی ذوق به خرج داده و آهنگ «تب تلخ»‌ احسان خواجه امیری را با سکانس تلخ سریال شهرزاد میکس کرده است.

تذکر:‌ یک وقت فکر نکنید این آهنگ قرار بوده روی سکانس سریال شهرزاد بیاید. از همان اول کار قرار بوده محسن چاووشی «کجایی» را برای همین بخش سریال بخواند و لاغیر!

دانلود کلیپ تب تلخ | سریال شهرزاد | احسان خواجه امیری

 

کلیپ سریال شهرزاد با «شب بارونی» رضا صادقی

کلیپ ساختن از بخش‌های خاص و خوب سریال شهرزاد از آن‌جایی که خرج خاصی ندارد و بیشتر ذوق و وقت می‌خواهد تا پول، در دوران «شهرزادیسم» کلی رواج پیدا کرد. یکی از این کلیپ‌ها با کنار هم گذاشتن عکس‌های خوب و خاطره انگیز از بخش‌های خوب سریال شهرزاد ،  جان گرفته بود. کلیپ سریال شهرزاد با شب بارونی رضا صادقی یکی از همین کلیپ‌های خوب بود.

دانلود کلیپ شب بارونی | سریال شهرزاد | رضا صادقی

 

دابسمش سریال شهرزاد : شوخی با شهرزاد

با شروع شدن سریال شهرزاد دنیایی دابسمش ساخته شد. یکی از محبوبترین دابسمش‌هایی که روی آهنگ محسن چاووشی ساخته شد و کلی هم طرفدار پیدا کرد این دو دابسمش بود.

دانلود دابسمش شوخی با سریال شهرزاد | پام

 

دانلود دابسمش شوخی با سریال شهرزاد | خمیازه

 

 

ایول!
13

Tags: , , ,


درباره نویسنده

اشکان خسروپور

کتاب را باید با چای خورد، این‌طوری مزه‌اش بهتر است و اصلا بیشتر حال آدم را خوب می‌کند. کتاب‌های زیادی هستند، همین‌طور نویسنده‌های دهان‌پرکنی که اسمشان را شنیده‌ایم اما هیچ‌وقت آنها را نخوانده‌ و ندیده‌ایم. من اشکان خسروپور، روزنامه‌نگار هستم و کارم در «چی» این است که پیشنهاد بدهم، چه کتاب‌هایی با چای داغ می‌چسبند. برای خواندن آثار نویسنده‌های خوب کمک‌تان می‌‌کنم از کجا شروع کنید که توی ذوقتان نخورد.گاهی با بسته‌های خواندنی پیشنهادی هم حالمان را خوب می‌کنیم.Back to Top ↑