دیگه چی؟ فرزاد حسنی مجری اکسیر

پست شده در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | توسط اشکان خسروپور

14

فرزاد حسنی چی گفت که دردسر درست کرد+ ویدیو

فرزاد حسنی مجری تازه از ممنوع الکاری در آمده که مدت کوتاهی است مسابقه تلویزیونی إکسیر را در شبکه ٣ اجرا میکند ، به خاطر نوع خاص اجرایش از دیشب مورد عتاب و خطاب شهروندان مجازی بوده است. فرزاد حسنی و برخوردش در برنامه إکسیر شبکه سه باعث پخش شایعاتی هم شد. اما اصل ماجرا چیست که باعث اینهمه شلوغی شده؟

 

فرزاد حسنی در اکسیر چه گفت؟

برنامه تازه راه إندازی شده إکسیر شب گذشته نوع خاصی از اجرا را در پیش گرفت که به زعم عده ای از بیننده ها تحقیرآمیز و زننده بود. به همین خاطر فرزاد حسنی از دیشب به شدت زیر تیغ مخاطبان مجازی تلویزیون رفته است.
فیلم اتفاقات برنامه را می‌توانید اینجا ببینید:

 

 

فرزاد حسنی مجری اکسیر و بخشی از واکنش‌های قابل انتشار منتقدان مجازی

– یه معلم سر کلاس هم حق نداره  این جوری با دانش آموزش برخورد کنه که فرزاد حسنی با یارو جلوی دوربین  برخورد کرد.

– ناظر پخش فقط برا برنامه های مسابقات والیبال و فیلمهای خارجی کاربرد داره سر برنامه فرزاد حسنی چه غلطی میکردن؟

– سلبریتی اونا میگه دریاچه ی ارومیه! سلبریتی ما جلوی دوربین هموطنش رو تحقیر می کنه و ذوق می کنه، یه عده هم براش کف می زنن…
#فرزاد_حسنی #تاسف

– این افکار فرزاد حسنی طور که یه نفر ضعیف تر از خودمون رو تحقیر کنیم و بخندیم ، از افکار داعشم خطرناک تره.

نکته : أصول اخلاقی و روزنامه نگاری حکم میکند آدم یک طرفه به قاضی نرود و در ضمن ، حرفهای طرف مقابل یا کسانی که فکر میکنند این رفتار بد نبوده را بیاورد. ما هنوز پیامی با این مضمون ندیده ایم اما به محض دیدن همینجا منتشر میکنیم.

نکته : فرزاد حسنی تا فروردین امسال ممنوع الکار بود اما مدت کوتاهی است دوباره به سرکار برگشته است .

ایول!
12

Tags: , , ,


درباره نویسنده

اشکان خسروپور

کتاب را باید با چای خورد، این‌طوری مزه‌اش بهتر است و اصلا بیشتر حال آدم را خوب می‌کند. کتاب‌های زیادی هستند، همین‌طور نویسنده‌های دهان‌پرکنی که اسمشان را شنیده‌ایم اما هیچ‌وقت آنها را نخوانده‌ و ندیده‌ایم. من اشکان خسروپور، روزنامه‌نگار هستم و کارم در «چی» این است که پیشنهاد بدهم، چه کتاب‌هایی با چای داغ می‌چسبند. برای خواندن آثار نویسنده‌های خوب کمک‌تان می‌‌کنم از کجا شروع کنید که توی ذوقتان نخورد.گاهی با بسته‌های خواندنی پیشنهادی هم حالمان را خوب می‌کنیم.Back to Top ↑