دیگه چی؟ نمایشگاه کتاب

پست شده در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | توسط بهروز ساسانی

فوت‌ و فن‌های نمایشگاه کتاب‌ گردی | نقشه و اپ نمایشگاه

نمایشگاه کتاب تهران ۹۵ از امروز با حضور رییس‌جمهوری رسما افتتاح شده اما زمان آغاز بازدید از آنجا برای عموم مردم روز ۱۵ اردیبهشت‌ماه خواهد بود. آخرین روز نمایشگاه هم ۲۵ اردیبهشت‌ماه است. نمایشگاه امسال در مجتمع شهر آفتاب برگزار می‌شود، یک مجتمع نمایشگاهی که برای اولین‌بار در تاریخ بشریت قرار است میزبان یک نمایشگاه باشد.

ما در این پست برایتان راهنمای گردش در نمایشگاه  را فراهم کرده‌ایم.

 

چطور به نمایشگاه برویم؟

شهر آفتاب، محل برگزاری نمایشگاه در اوایل آزادراه خلیج فارس، روبروی حرم مطهر است. اتوبوس، ون، تاکسی و مترو وسیله‌های نقلیه‌ای هستند که می‌توانند شما را به شهر آفتاب برسانند. درباره راه‌های رسیدن به نمایشگاه قبلا برایتان یک پست مفصل نوشته‌ایم. آن را از دست ندهید.

غرفه های نمایشگاه کجا هستند؟

سایت نمایشگاه اخیرا نقشه‌ی کامل شهر آفتاب را برای بازدیدکنندگان گذاشته. نقشه‌ی خوش‌دستی نیست اما فعلا تنها چیزی است که دست‌‌ بازدیدکننده‌ها را می‌گیرد. نقشه‌ی نمایشگاه را از اینجا بگیرید.

اپلیکشن موبایلی نمایشگاه برای سرچ کتاب‌ها و ناشران

برگزارکنندگان نمایشگاه اپلیکشن موبایل نمایشگاه را تدارک دیده‌اند. این‌طور که آنها می‌گویند،‌ با این اپلیکشن می‌توانید لیست ناشران و کتاب‌هایشان را ببینید و محل غرفه‌ها را هم چک کنید. «چی» مستقلا نمی‌تواند درباره کیفیت اپلیکشن و برنامه‌های موبایلی نمایشگاه نظری بدهد چون تا لحظه‌ی انتشار این پست،‌ اپ موبایلی  روی سایت نمایشگاه امسال قرار نگرفته است. اپ نمایشگاه را  در این لینک پیدا کنید.

 

جست‌وجوی اینترنتی ناشران و کتاب های شرکت‌کننده

سایت اصلی نمایشگاه مثل سالهای پیش یک بخش جست‌وجو برای پیدا کردن کتاب‌ها و ناشران فارسی و خارجی قرار داده که می‌توانید با استفاده از آن کتاب و غرفه‌ی موردنظرتان را پیدا کنید. واضح و مبرهن است که برای استفاده از این امکان خاص سایت نمایشگاه باید اینترنت‌تان برقرار باشد. بخش جست‌وجوی کتاب از این لینک در دسترس است.

از تجربه‌تان درباره نمایشگاه امسال برایمان بنویسید. چطور بود؟

ایول!
11

Tags: , ,


درباره نویسندهBack to Top ↑