چی بخریم؟ کادوی روز مرد چی بخرم؟

پست شده در ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | توسط ایمان جلیلی

10

کادوی روز مرد چی بخرم؟

قبول که خرید کردن برای آقایان کار سختی است و این سختی در مناسبتی مثل روز پدر خیلی سخت‌تر هم می‌شود. اما این دلیل نمی‌شود که به فکر خرید یک کادوی هیجان‌انگیز و غافلگیرکننده برای مردهای خانواده نباشید. اگر شما هم این روزها دارید این سؤال را از خودتان می‌پرسید که کادوی روز مرد چی بخرم؟ پیشنهادی چی را بخوانید.

گلدان شمعدانی/ ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان

لازم نیست شما هم مثل همه بروید گلفروشی سر کوچه و گل رز آبی بخرید. اینجوری باید برای یک دسته‌گل ۳ تایی رز، بین ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان پول بدهید. گیاه شمعدانی اما این روزها در فروشگاه‌های گل و گیاه بین ۵ تا ۱۵ هزار تومان قیمت دارد. با فرض اینکه یک گلدان پلاستیکی رنگی هم برایش بخرید مجموعاً بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان هزینه کرده‌اید اما نتیجه خیلی بهتر از آن دسته‌گل آبی است.
چکار کنم فوق‌العاده به نظر بیاید؟
سری به این سایت بزنید. اینجا درباره راه‌های نگهداری شمعدانی در آپارتمان مفصل مطلب دارند. بخش‌های به درد بخورش را در قالب یک فایل ورد مرتب کنید و پرینت بگیرید. و بعد آن را با تیتری مثل” پدر جان، من این‌طوری زنده می‌مانم” ضمیمه گلدان کنید.

بلیت تئاتر/ ۱۰ تا ۲۵ هزار تومان

سری به سایت تیوال بزنید و متناسب باسلیقه مرد خانواده‌تان برایش بلیت تئاتر بخرید. باور کنید اگر پدر یا همسرتان کمی دوز فرهیختگی و فرهنگ دوستی داشته باشد از اینکه شما دارید او را تنهایی به تئاتر می‌فرستید بی‌نهایت ذوق خواهد کرد.
چکار کنم فوق‌العاده به نظر بیاید؟
بلیط را پرینت بگیرید و خیلی خوشگل بگذارید توی پاکت.

یک شب اقامت هتل ۵ ستاره اوین تهران/ ۳۰۰ هزار تومان

سایت ایران هتل آنلاین گارانتی کمترین قیمت هتل‌ها را به شما می‌دهد و شما می‌توانید با خیال راحت ارزان‌ترین نرخ هتل اوین را اینجا پیدا کنید. هتل اوین یک هتل استاندارد با خدمات مناسب است. رزرو یک اتاق یک تخته برای یک شب می‌تواند تمام خستگی یک سال را از تن پدر خانواده دربیاورد.
چکار کنم فوق‌العاده به نظر بیاید؟
هیچ کار. همین جوری‌اش هم خیلی فوق‌العاده است.

سرپرستی یک گونه نادر گیاهی/ ۳۰ هزار تومان

به سایت باغ ملی گیاه‌شناسی ایران بروید و با پرداخت ۳۰ هزار تومان سرپرستی یک گونه نادر گیاهی را به نام پدر یا همسرتان ثبت کنید. وقتی پول را پرداخت کردید، برای شما یک فایل پی‌دی‌اف می‌فرستند که درواقع گواهی سرپرستی است. توی این گواهی هم نام شما به‌عنوان هدیه دهنده آمده و هم نام کسی که دوستش دارید و می‌خواهید این هدیه را به او بدهید.
چکار کنم فوق‌العاده به نظر بیاید؟
از فایل یک پرینت رنگی بگیرید و اگر دوست داشتید قابش کنید. باور کنید ارزشش دو برابر می‌شود.

 

قبلا هم پیشنهادهای برای یافتن پاسخ کادوی روز مرد چی بخرم؟ داشتیم
اگر دوست داشتید کادوی روز پدر چی بخریم ۱ و ۲ را بخوانید.

ایول!
20

Tags: , , , , ,


درباره نویسنده

ایمان جلیلی

«ای بابا، حوصله مون سر رفته... کجا بریم؟» حتما شما هم وقتی با این سوال مواجه می‌شوید، گوشی به دست می‌افتید دنبال پیدا کردن رستورانی، کافه‌ای جایی که بشود تویش یک ساعتی وقت گذراند و خوشحال بود. کار من اینجا این است که درباره پیدا کردن این پاتوق‌ها به شما کمک کنم. ایمان جلیلی هستم، سردبیر سایت، روزنامه نگار و بیشتر از آن یک عشق رستوران که توی «چی» تجربیات خوشمزه‌ام را با شما به اشتراک می‌گذارم.Back to Top ↑