چی بخوریم؟ چقدر بخوریم تا لاغر شویم؟

پست شده در ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | توسط لیدا هادی

0

چقدر بخوریم تا لاغر شویم؟

برای اضافه‌وزنی که بعد از عید بدتر شده چه فکری کرده‌اید؟ اگر شما هم از آن دسته آدم‌هایی هستید که فکر می‌کنید باید برای آب کردن چربی‌های اضافه یک حرکت اساسی کنید و یک دفعه بزنید به خط شش ماه کلم بروکلی خوردن حتماً این مطلب چی بخوریم را بخوانید. در واقع ماجرا این است که برای از بین بردن وزن‌های اضافه روی ترازو قرار نیست که اصلاً رژیم‌های سفت و سخت بگیرید. فقط لازم است حد و اندازه دستتان باشد. حرفی که خیلی از متخصصان تغذیه هم تحویلتان می‌دهند. فقط این بار صحبت از واحد و این حرف‌ها نیست. کار راحت‌تر از این حرف‌هاست. فقط باید بدانیم چقدر بخوریم تا لاغر شویم. همین!

 

چقدر بخوریم تا لاغر شویم؟

مجله پزشکی مراقبت از سلامت انگلستان به تازگی تحقیقی منتشر کرده و در آن از سختی‌های رعایت کردن واحدهای مهم رژیم‌های تغذیه گفته و ناراحتی‌های روحی و روانی زیادی که به فرد رژیم دار تحمیل شده. در این تحقیق روشی ساده برای کم کردن وزن ارائه شده. روشی که باید بی خیال واحدها بود و به اندازه‌های شخصی رجوع کرد. به نظر کارشناسان این مجله واحد هر کسی باید به اندازه دست خودش باشد. آنها برای این کار اندازه دست هر کسی را بهترین وسیله اندازه‌گیری شکم اش قرار داده‌اند! نگاهی به تصویر پایین بیندازید. این دقیقاً همان چیزی است که شما برای یک رژیم سلامت به آن احتیاج دارید. اگر هر روز به همین مقدار از مواد غذایی استفاده کنید می‌توانید مطمئن باشید که نه تنها وزنی اضافه نمی‌کنید که حتی کلی چربی هم از دست می‌دهید!

چطور لاغر شویم

ایول!
16

Tags: , ,


درباره نویسنده

لیدا هادی

آن ور آبی ها یک مثل معروف دارند که حتما شما هم شنیده اید: "Knowledge is power" (دانش قدرت است! ) می‌گویند فرانسیس بیکن فیلسوف به این جمله اعتقاد زیادی داشت و روز و شب این جمله ورد زبانش بود. باید بگویم من هم دلبسته این عبارت هستم. همین است که هم مطالب خواص مواد غذایی را دنبال می کنم ( از یک مهندس صنایع غذایی چه توقعی دارید؟!) و هم روش های چیدمان خانه را . هم از روانشناسی خوشم می آید و هم از اخبار روز. پایش بیفتد درباره فوتبال هم می نویسم ! پس اگر در هر گوشه از چی سراغی از من دیدید تعجب نکنید. من فقط عاشق بیشتر خواندنم و تقسیم دانسته‌هایم با شما!Back to Top ↑