دیگه چی؟

پست شده در ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | توسط حسین رحمانی

2

مدلیپز چیست و چطوری با مدلیپز کار کنیم؟

دابسمش دیگر دارد از مد می‌افتد و جای خودش را به تفریح‌های دیگری مانند مدلیپس، مدلیپز یا MadLipz می‌دهد. مدلیپز درست برعکس دابسمش کار می‌کند. در دابسمش روی قطعه‌های صوتی معروف ویدئوی خودتان را می‌گذاشتید و می‌توانستید با کمی خلّاقیت، ویدئوهایی تولید کنید که صدها هزار بار دیده شود. امّا اپ مدلیپس مسیر را برعکس رفته است: می‌توانید صدای خودتان را روی کلیپ‌های ویدئویی معروف بگذارید و با کمی ویرایش و دست‌کاری، خلّاقیت و هنرمندی خودتان را نشان بدهید. امروز در بخش «دیگه چی؟» سراغ این اپ رفته‌ایم.

 

مدلیپس را از کجا دانلود کنیم؟

در حال حاضر اپ مدلیپز تنها برای آیپد، آیفون و آیپاد تاچ منتشر شده است و به iOS 8 یا بالاتر نیاز دارد. اپ مدلیپس برای iOS را می‌توانید از آیتونز دریافت کنید. قرار است به زودی نسخه‌ی اندرویدی این اپلیکیشن هم منتشر شود.

 

چه جوری با مدلیپزکار کنیم؟

کار کردن با مدلیپز و ساختن ویدئوهای خلّاقانه، مانند اکثر اپ‌های این رده، ساده است. بعد از دریافت و نصب این اپلیکیشن، وارد آن شوید. خود مدلیپز مجموعه‌ی بزرگی از ویدئوهای کوتاه دارد که می‌توانید روی آن‌ها صدا بگذارید. در صفحه‌ی اول فهرستی از دسته‌های مختلف خواهید دید و می‌توانید در این فهرست‌ها و زیرگروه‌ها بگردید و ویدئوی دلخواه‌تان را پیدا کنید.

مدلیپز , مدلیپس , مد لیب

 

صداگذاری در مدلیپز

بعد از انتخاب کلیپ مورد نظرتان، باید صدای خودتان را ضبط و به ویدئو اضافه کنید. سعی کنید خلّاقیت به خرج بدهید و جمله‌هایی انتخاب کنید که ضمن بامزه بودن، با ویدئو نیز هم‌خوانی داشته باشد.

مدلیپز , مدلیپس , مد لیب

 

استفاده از کلیپ‌هایی با دو شخصیت و صداگذاری روی یک یا هر دو نفر آن‌ها ممکن است کلیپ خنده‌دارتری از آب در بیاید. مدلیپز امکان ضبط سه قطعه صدا و ترکیب آن‌ها در یک ویدئو را فراهم کرده است. پس از این قابلیت‌ها به خوبی استفاده کنید!

 

شاهکارتان را منتشر کنید!

بعد از آن‌که ضبط صدا و صداگذاری تمام شد، می‌توانید شاهکارتان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از طریق خود اپ مدلیپز می‌توانید ویدئوهاتان را در پیام‌رسان فیسبوک، واتس اپ و اینستاگرام به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید ویدئوی نهایی را ذخیره کنید و بعد هر جا که خودتان خواستید آپلود کنید.

مدلیپز , مدلیپس , مد لیب

 

بهترین مدلیپزهای ایرانی

مدلیپز آقای دشواری

لینک دانلود

ایول!
17

Tags: , , , ,


درباره نویسنده

حسین رحمانیBack to Top ↑